Piłka nożna - hobby

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
Paulina78
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 3:30

Piłka nożna - hobby

Post autor: Paulina78 »

Cześć wszystkim. Pewnie jako jedna z niewielu kobiet interesuję się piłką nożną. Lubię czytać o różnych znanych piłkarzach, którzy stali się sławni dzięki swojej grze. Znacie jakieś fajne strony z ciekawostkami na temat tej dyscypliny sportowej?
Awatar użytkownika
heliodor_79
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2019, 11:04

Re: Piłka nożna - hobby

Post autor: heliodor_79 »

Znam kilka kobiet, które lubią oglądać mecze piłki nożnej, ale żeby się tym jakoś bardziej interesowały, to nie powiedziałbym ;) Polecam stronę legendyfutbolu.com. Znajdziesz tam sporo fajnych wiadomości na temat najwybitniejszych graczy w historii futbolu.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Piłka nożna - hobby

Post autor: billy »

Ostatnio stwierdziłam, ze czas się rozwijać. Zawsze bałam się wypływać na wielkie wody i doszłam do wniosku, że jestem już za stara na takie obawy. Zapisałam się na zajęcia pływania u : https://movecamp.pl/ Na razie wybrałam zajęcia grupowe i zobaczę jak będzie mi się podobało. Zawsze mogę zmienić na spotkania indywidualne.
kuś

Re: Piłka nożna - hobby

Post autor: kuś »

Uwielbiamy podróże wszelkie. Staramy się je leczyć z naszą drugą pasją numizmatyką. Nawet nie wiecie jakie skarby można znaleźć. Zawsze info szukamy tutaj http://www.skarbnicanarodowa.net.pl/ - tam zawsze można liczyć na rzetelne wskazówki. Staramy się też na bieżąco kupować nowe monety, żeby stworzyć swoją własną kolekcję.
ODPOWIEDZ