Pomoc dla chorego dziecka

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
Fatyma
Posty: 12
Rejestracja: 23 lut 2019, 12:57

Pomoc dla chorego dziecka

Post autor: Fatyma »

Może mi podpowiecie, gdzie uderzyć z prośbą o pomoc dla dziecka. Mój mały kuzyn ciężko choruje, lekarze co rusz wysyłają go na nowe badania, kosztowne rehabilitacje i pomoc będzie niezbędna :(
Awatar użytkownika
Jurij
Posty: 14
Rejestracja: 23 lut 2019, 12:57

Re: Pomoc dla chorego dziecka

Post autor: Jurij »

A próbowaliście skorzystać z pomocy doświadczonej fundacji, która poświęca 100% uwagi takim maluchom. Znajoma skontaktowała się z fundacją Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/, która zorganizowała event, dzięki, któremu szybko zebrali środki niezbędne, by rehabilitować ich syna. Fundacja ma wielu małych podopiecznych. Poczytaj sobie i powodzenia!
Awatar użytkownika
funcia
Posty: 76
Rejestracja: 27 lut 2019, 12:58

Re: Pomoc dla chorego dziecka

Post autor: funcia »

Koleżanka wyżej ma rację , zgłoś się z chorym dzieckiem do tej fundacji http://szlachetnygest.pl/ . Na pewno uzyskasz tam pomoc, nie zostaniesz z tym problemem sama, wiem ze jest wiele fundacji, ale ta na prawdę robi dużo dobrego. Przekonaj się sama. Myślę że warto i nie ma na co czekać.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Re: Pomoc dla chorego dziecka

Post autor: rozmowna »

Doskonale znam Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ i od dawna jestem z nimi. Jak tylko udało im się założyć, od razu zaczęli szukać fundatorów na leczenie chorego dziecka z Katowic. Bardzo szybko pozyskali pieniądze, dzięki czemu to dziecko dziś żyje.
Awatar użytkownika
migrena
Posty: 114
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:09

Re: Pomoc dla chorego dziecka

Post autor: migrena »

czasami zależy tez jakie dziecko ma problem, ważne jest też aby dziecko regularnie obserwować, czy dobrze rośnie czy prawidłowo się odżywia. Prawidłowy rozwój i obserwacja pociechy jest bardzo istotna, https://visolvit.pl/blog/zaburzenia-wzr ... -zapobiec/ bo niski wzrost to może byc cecha młodego człowieka albo objaw ciezkich zaburzeń
ODPOWIEDZ