Profesjonalna szkoła rodzenia w Łodzi

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
Ereks
Posty: 163
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:37

Profesjonalna szkoła rodzenia w Łodzi

Post autor: Ereks »

Dla przyszłych rodziców zdecydowanie mogę polecić w Łodzi szkołę rodzenia z którą mieliśmy okazję współpracować i jest to - http://centrum-mam.pl/ warto zapoznać się z ich ofertą jeśli zależy Wam na najwyższej jakości i dobrym przygotowaniu do porodu i przyjścia maluszka na świat (m.in w zakresie laktacji).
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Profesjonalna szkoła rodzenia w Łodzi

Post autor: Weronika »

Szkoła rodzenia może Was przygotować do porodu i do opieki nad noworodkiem. Ale co z przygotowaniem do samej ciąży? Czy wiecie, jak się do tego zabrać? Ja sądzę, że warto sobie poczytać informacje w kalendarzu ciąży, który znajdziecie na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/14- ... darz-ciazy. Naprawdę sporo można się z niego dowiedzieć ;)
zośka

Re: Profesjonalna szkoła rodzenia w Łodzi

Post autor: zośka »

Szkoła rodzenia, a jeszcze jak sprawdzona, może polecona przez koleżankę czy położną, to naprawdę dobry pomysł. Zawsze to profesjonalne przygotowanie do tej najważniejszej jak dla mnie roli w życiu, bycia mamą. Nie da się ukryć, to też ogromna odpowiedzialność za małego człowieka. Dla mnie ważną decyzją było podpisanie umowy z Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych na bankowanie krwi pępowinowej. Dodatkowo wybrałam pakiet 4 szanse. Zamiast dwóch niezależnych porcji, my mamy 4 do wykorzystania w razie czego. Komórki macierzyste są bezcenne w leczeniu bardzo wielu chorób.
ODPOWIEDZ