sport w naszym życiu

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
domek
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2019, 16:40

sport w naszym życiu

Post autor: domek »

Czy uprawiacie jakiś sport? Ja do tej chwili biegałem, ale chciałbym rozpocząć jazdę na rowerze. Obecnie, rozglądam się za takowym – który dostępny w ofercie sklepu https://rowerybielany.pl/ model wybrać?
Awatar użytkownika
Peppa
Posty: 9
Rejestracja: 22 gru 2019, 10:38

Re: sport w naszym życiu

Post autor: Peppa »

Jak rower to polecam Trek
Awatar użytkownika
Piksel
Posty: 88
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:31

Re: sport w naszym życiu

Post autor: Piksel »

Uważam, że wszelka aktywność fizyczna powinna wejść w nawyk. Warto znaleźć sobie taki sport, który będzie sprawiał nam przyjemność. Dzięki temu możemy mieć pewność, że to nie będzie przykry obowiązek. Ja uwielbiam snowboard i własnie przygotowuje się do kolejnego obozu. Mój kumpel polecił mi deski snowboardowe nidecker, bo jesem na etapie zmiany wyposażenia :)
Awatar użytkownika
senator
Posty: 50
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:16

Re: sport w naszym życiu

Post autor: senator »

W moim życiu niestety nie ma czasu na sport, ale za to jest czas na rower. Tak dojeżdżam do pracy, ale także i staram się czasem zrobić mały objazd wokoło domu, żeby dodatkowo wzmocnić zdrowie. Wydaje mi się, że tyle, chociaż mogę dla siebie zrobić. Codziennie przejeżdżam łącznie 7 km, więc to nie jest mało. Muszę tylko taki dzwonek https://sklepzrowerami.pl/309-Dzwonki sobie zamontować.
Awatar użytkownika
kaja.animek
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2020, 22:28

Re: sport w naszym życiu

Post autor: kaja.animek »

Ja uwielbiam wszelkie sporty, kocham pływać, jeździć rowerem, jeździć na nartach. Na ostatnich wakacjach bardzo chciałam nauczyć się nurkować, niestety okazało się, że to sport nie dla mnie :( Wyszło już przy pierwszej próbie, że barotrauma ucha się pojawia i nie można ryzykować. Znalazłam potem artykuł tutaj: https://optimum.pl/blog/barotraumy-uszu, było mi bardzo szkoda, że nie będę mogła uprawiać tego sportu, jednak wiadomo, zdrowie najważniejsze. Polecam poczytać, jak ktoś też ma problem z uszami.
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Re: sport w naszym życiu

Post autor: Myszka »

No i super! Wiadomo ze sport to zdrowie :) Moja babcia bardzo zaniedbala ostatnimi czasy swoje zdrowie -ma problemy z nogami ale odkad przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim gdzie jest pod czujna opieka rehabilitantów to czuje sie juz coraz lepiej
Awatar użytkownika
paczaj
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:32

Re: sport w naszym życiu

Post autor: paczaj »

Dla mnie sport jest ważny odkąd po wykryciu u mnie nadciśnienia tętniczego zacząłem uprawiać go więcej, teraz już ćwiczę regularnie. A co do nadciśnienia to mam dla was artykuł https://apteline.pl/artykuly/czym-jest- ... e-tetnicze w którym opisują je dokładnie, objawy, leczenie, poczytajcie sobie.
Harry

Re: sport w naszym życiu

Post autor: Harry »

U nas całą zimę staramy się co weekend wyjechać na narty i snowboard. I my i dzieciaki uwielbiamy zimowe sporty. Oczywiście podstawa to bezpieczeństwo, więc zarówno my jak i dzieci mamy zawsze dobry sprzęt, w tym rzecz jasna kaski i gogle. W tym roku musieliśmy kupić nowe gogle. Bardzo fajne udało nam się znaleźć w sklepie online https://www.bornonboard.com/pl/. Nie tylko jakościowo są super, ale dodatkowo w cenie gogli one family dostaliśmy ubezpieczenie od kradzieży i zgubienia.
ODPOWIEDZ