Wymiana walut cyfrowych

Co lubisz robić w wolnym czasie? Interesujesz się czymś, o czym chciałbyś porozmawiać z innymi? Dołącz do rozmowy i opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 29
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:53

Re: Wymiana walut cyfrowych

Post autor: AbiUbu »

A czy na takiej wymianie walut można rzeczywiście zarobić? Słyszałem takie poradniki, żeby skupować jedną walutę, a gdy zmieni się kurs, to ją sprzedawać. Trochę jak z akcjami. Nie wiem tylko, na ile takie działania są legalne. W przypadku akcji sprawa jest jaśniejsza, ponieważ nie są one środkiem płatniczym, a instrumentem finansowym. Szczególnie akcje w wolnym obiegu, (jeśli ktoś się nie spotkał z takim pojęciem, to polecam sprawdzić fee float słownik).
Awatar użytkownika
marta7900
Posty: 106
Rejestracja: 17 sty 2020, 16:29

Re: Wymiana walut cyfrowych

Post autor: marta7900 »

Myślę, że najbardziej profesjonalną wiedzę w tym temacie można znaleźć na stronie https://smarttrader.pl/inwestowanie-na- ... -podstawy/ dlatego, jeśli tylko macie okazję, to skorzystajcie sobie ze wszystkich informacji, bo jest to przyjemna lektura dla osób, które myślą o takim inwestowaniu.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
migrena
Posty: 114
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:09

Re: Wymiana walut cyfrowych

Post autor: migrena »

My bazujemy na XTB. I to działa. Tam macie wszystkie istotne rozwiązania - trzeba tylko odpowiedzialnie podejmować decyzje. Super sprawa jak dla mnie.
ODPOWIEDZ