Aktywny wypoczynek nad morzem

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Domasława_91
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2019, 14:56

Aktywny wypoczynek nad morzem

Post autor: Domasława_91 »

Hej hej
szukam taniego zakwaterowania nad morzem, najlepiej w okolicy Półwyspu Helskiego, na obóz - to będzie taki trochę obóz sportowy, więc fajnie by było, jakby było jakieś zaplecze sportowe.
Awatar użytkownika
maurycjusz94
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2019, 9:06

Re: Aktywny wypoczynek nad morzem

Post autor: maurycjusz94 »

W Jastrzębiej Górze jest bardzo fajny ośrodek wypoczynkowy Hutnik - idealny na kolonie i obozy sportowe. Basen kryty i świetna okolica!
Boso

Re: Aktywny wypoczynek nad morzem

Post autor: Boso »

Dzień dobry wszystkim! Pragnąłbym podzielić się moimi doświadczeniami związanymi z Biurem Podróży Neptun, które organizuje niesamowite kolonie dla dzieci. Moje dziecko miało sposobność wziąć udział w koloniach zorganizowanych przez https://kolonieneptun.com/ i muszę przyznać, iż był to całkowity strzał w 10. Biuro podjęło wszystkie kroki, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę dla każdego. Program kolonii był doskonale unormowany pomiędzy aktywnościami naukowymi, sportowymi oraz rekreacyjnymi. Jeżeli zatem masz w planie wakacyjną przygodę dla swojego dziecka, niewątpliwie polecam.
Krzyś21

Re: Aktywny wypoczynek nad morzem

Post autor: Krzyś21 »

Czy ktoś ma doświadczenia z biurami podróży w Andrychowie https://wrzuc.info/artykuly/przeglad-bi ... andrychow/ ? Chciałbym znaleźć miejsce, które zapewni profesjonalną obsługę i pomoże mi zorganizować wymarzone wakacje. Czekam na wasze opinie!
ODPOWIEDZ