Bezpieczne wysyłanie towarów

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:49

Bezpieczne wysyłanie towarów

Post autor: Bercia »

Potrzebny mi jest kontakt na, miarę możliwości, najlepsze usługi związane przesyłaniem towarów za granicę. Nie chciałabym przepłacać, więc liczę, że jakieś firmy mają korzystne promocje. Może związane z prowadzeniem firmy lub dłuższym albo stałym zleceniem. Najważniejszym warunkiem jednak jest dbanie o bezpieczeństwo i terminowe dostarczanie. Do której firmy byście mnie skierowali?
Awatar użytkownika
Klaudi
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 13:50

Re: Bezpieczne wysyłanie towarów

Post autor: Klaudi »

Warto sobie najpierw coś poczytać na ten temat. Warto tak się doinformować najpierw.
Wiem, że aby nie cierpieć, uciekasz w świat wyobraźni. Ale twoja wyobraźnia cię niszczy.
Awatar użytkownika
funcia
Posty: 76
Rejestracja: 27 lut 2019, 12:58

Re: Bezpieczne wysyłanie towarów

Post autor: funcia »

Wiele firm działa w takiej branży, w której często wysyła się paczki za granicę. Im częściej, tym bardziej warto znaleźć tanią firmę kurierską. Dzięki temu cena comiesięcznie wysyłanych paczek nie będzie obciążeniem dla Ciebie. Koszt wysyłki powinien jednak iść w parze z jakością usług. Paczka powinna bowiem dotrzeć w idealnym stanie bez względu na to, jaki towar wysyłamy. Dobry kurier dba o wszystkie powierzone mu przesyłki i zapewnia ich bezproblemowe dotarcie do celu podróży.
Awatar użytkownika
Asiula
Posty: 12
Rejestracja: 22 maja 2019, 11:22

Re: Bezpieczne wysyłanie towarów

Post autor: Asiula »

Słyszałam, że gdy się korzysta z takich usług regularnie i dodatkowo jako firma to mogą faktycznie przysługiwać jakieś specjalne, tańsze pakiety usług. Jednak każda firma spedycyjna ma swoje indywidualne warunki takich umów. Trzeba byłoby się dowiedzieć u nich bezpośrednio. W sumie też mnie ciekawi ten temat, bo niedługo będę sprzedawała towary za granicę. Muszę wiec tez poszukać jakichś rzetelnych usług transportowych.
Awatar użytkownika
cecylka
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:29

Re: Bezpieczne wysyłanie towarów

Post autor: cecylka »

Jeśli szukasz konkretnej firmy to zerknij sobie na spokojnie na tą ofertę https://www.speedpack.com.pl/ mają właśnie przezyłki zagraniczne, a wiadomo że nie każda firma kurierska zajmuje się właśnie przewozami paczek i większych gabarytów za granicę, jak już to koszta są spore. W tej firmie zauważyłam że mają stały cennik, czyli nic sie nie zmienia . Możesz zapoznać się z tą stroną, zobaczyc cennik, jak będą jakieś pytania czy wątpliwości zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Bezpieczne wysyłanie towarów

Post autor: kozi44 »

polecam https://aw-polska.pl/przesylki-zagraniczne/ , mają bardzo dobre ceny. Zresztą cennik możesz sprawdzić na ich stronie. Paczka na pewno dojdzie bezpiecznie na czas, ponieważ zajmują się tym profesjonaliści z duzym doświadczeniem :)
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Bezpieczne wysyłanie towarów

Post autor: Weronika »

Jeśli zależy Wam na zapewnieniu bezpieczeństwa przy transporcie wysyłanych przez Was towarów, to koniecznie zaopatrzcie się w potrzebne materiały. Przyda się na pewno folia bąbelkowa, na przykład taka jak na stronie https://opaksystem.pl/pl/c/Folia-babelkowa/62. Dzięki niej nawet elementy szklane nie powinny ulec uszkodzeniu.
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Bezpieczne wysyłanie towarów

Post autor: venduin »

A tak mi mówił kuzyn ostatnio, że znajdziesz tutaj informacje na temat bezpiecznych wysyłek i firm kurierskich i jednak miał rację. Miałem kilka incydentów, że paczki które wysyłałem nie dochodziły wiec bardzo delikatnie teraz podchodzę do tematu. Z pewnością przeanalizuję te wszystkie oferty i mam nadzieje, ze trafie na jakaś dobra. Dziekuje za wskazówki!
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Bezpieczne wysyłanie towarów

Post autor: kivi »

Przed wysyłką bardzo ważne jest zapakowanie produktu, jego zabezpieczenie i oklejanie
http://ejko.com.pl/ . To podstawowe zadania każdego magazynu, a na pewno już działu
wysyłkowego. Należy jednak wspomnieć, że przy prowadzeniu działalności, to tylko część
obowiązków, ale kiedy sobie z nimi nie radzimy, firma Ejko może przyjść z pomocą
ODPOWIEDZ