Ciekawy sklep

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
ToddSweeneyż

Ciekawy sklep

Post autor: ToddSweeneyż »

Cześć.
W Internecie trafiłem na ciekawy sklep https://recency.pl/. Powiedz mi, czy coś tam kupiłeś? Czy jesteś zadowolony z zakupu? Ponieważ zauważyłem tam duży wybór produktów i chcę zadbać o jakość strony. Ponieważ zauważyłem tam dużo towarów z aliexpress.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 74
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:55

Re: Ciekawy sklep

Post autor: magdap »

Gdzie kupujecie kawę? Przez internet czy stacjonarnie? Ja przyznam, że od jakiegoś czasu przerzuciłam się wyłącznie na zakupy online i nawet wspomnianą kawę zamawiam w ten sposób. Gdybyście szukali sprawdzonego sklepu internetowego z kawą to polecam Wam Blueberry Roasters. Mają tam znakomite kawy i jeszcze lepsze syropy smakowe :D
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Ciekawy sklep

Post autor: magdi »

Jeśli o mnie chodzi to ja takich ciekawych i ulubionych sklepów mam co najmniej kilka. Wystarczy, że wybiorę się do domoteka targówek i jak to mój mąż żartem mówi, ginę na długie godziny. Jeśli mam czas to lubię sobie od czasu do czasu pochodzić na spokojnie po sklepach, popatrzeć co jest. Czasem coś kupię, czasem tylko sobie popatrzę, to zależy.
ODPOWIEDZ