Co sądzicie o studiu ,,Jest Pięknie" w Warszawie ?

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Co sądzicie o studiu ,,Jest Pięknie" w Warszawie ?

Post autor: marija80 »

Czy są na forum osoby, które robiły sobie makijaż permanentny w Warszawie a konkretnie w studiu Jest Pięknie, które mieści się na ulicy Wilczej ? Jesli tak to będę wdzięczna za informacje :)
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: Co sądzicie o studiu ,,Jest Pięknie" w Warszawie ?

Post autor: yataa »

ja się dopiero wybieram na początku listopada ale o Dominice Kossakowskiej słyszałam już tak wiele dobrego, że idę w sumie w ciemno :) Marzy mi się porządny trwały makijaż brwi i ust :)
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Co sądzicie o studiu ,,Jest Pięknie" w Warszawie ?

Post autor: lulka »

ja byłam i mogę się wypowiadać w samych superlatywach :) Dominika zrobiła mi kreski na górnych powiekach a niebawem będziemy też robić brwi. Co tu duzo pisać - pełen profesjonalizm, który idzie w parze z doświadczeniem. Ceny niewygórowane a terminy dogodne.
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: Co sądzicie o studiu ,,Jest Pięknie" w Warszawie ?

Post autor: marija80 »

wow super, liczyłam na odpowiedzi ale nie spodziewałam się ich tak szybko haha :) W takim razie i ja się zapisuje.Przeglądałam już fotki jej prac na profilu salonu na faceeboku i nie powiem- robią wrażenie :)
Awatar użytkownika
lulka
Posty: 49
Rejestracja: 20 wrz 2019, 22:52

Re: Co sądzicie o studiu ,,Jest Pięknie" w Warszawie ?

Post autor: lulka »

na pewno będziesz zachwycona :) To przesympatyczna osoba, która potrafi świetnie doradzić i wyczarować trwały a przy tym zupełnie naturalny efekt.
ODPOWIEDZ