Czym się kierujecie robią zakupy żywności?

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Czym się kierujecie robią zakupy żywności?

Post autor: Ignis »

Czym się kierujecie robią zakupy żywności?
Awatar użytkownika
RombPodlaski
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:24

Re: Czym się kierujecie robią zakupy żywności?

Post autor: RombPodlaski »

Ale w sensie dokładniej o co Ci chodzi?
O jakość, składniki, żywności, cenę, sklep?
Nie bardzo zrozumiałam pytanie.

Jeśli chodzi o żywność, to staram sie kupować taką możliwie zdrową, bez góry konserwantów i polepszaczy,
ale to wcale nie jest takie proste, jak wszedzie jest tego pełno i zdecydowanie większość produktów mocno nasycona...
Wyzwanie, powiedziałabym.
A jeśli chodzi o cenę, to różnie: często przeglądam stronę tropiciel okazji, i sprawdzam np co jest na promocji w Lidlu,
żeby się upewnić czy nie ma tam czegoś, co mnie zaciekawi (inne smaki niż zwykle, bo lubię nowości), ale w fajnej cenie,
i wtedy kupuje z przecen, albo okazji.
Różnie.
Staram się nie wydawać nie wiem ile pieniedzy na konkretną super luksusową markę.
Bo zwyczajnie nie czuję potrzeby.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Czym się kierujecie robią zakupy żywności?

Post autor: Weronika »

Ja staram się kupować dla siebie i swojej rodziny to, co najlepsze. Dlatego też często robię zakupy w sklepach ze zdrową żywnością, na przykład https://jawo2008.pl/. Zaopatruję się tam w zdrowe kasze, płatki śniadaniowe, bakalie i inne rzeczy, pełne witamin i mikroelementów ;)
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 74
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:56

Re: Czym się kierujecie robią zakupy żywności?

Post autor: mleczko90 »

Składem przede wszystkim. Czy nie ma GMO etc
__________________________
neurochirurgia warszawa bestmed
Awatar użytkownika
alik
Posty: 94
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:52

Re: Czym się kierujecie robią zakupy żywności?

Post autor: alik »

Dla mnie jakość i prosty skład to podstawa! Przerzuciłam się więc TYLKO na zdrowe, pozbawione chemii produkty. Kupuję je na stronie sklepu KRUKAM.PL. Poniekąd dlatego, że zakupy online są wygodne, po drugie - wybór naturalnych produktów z tego sklepu jest większy niż gdziekolwiek. Koniecznie sprawdźcie.
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Czym się kierujecie robią zakupy żywności?

Post autor: venduin »

Bardzo dobre pytanie! A ja mam na nie odpowiedź. Polecam wejść sobie na bloga https://migliori-integratori.it/dieta-p ... organismo/ i przeczytać artykuł właśnie o robieniu zakupów spożywczych. Dowiecie się jak można jeść zdrowo i tanio! Nie trzeba na zdrowe jedzenie wcale kroci wydawać jak niektórym się wydaje :)
Awatar użytkownika
uleńka
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:44

Re: Czym się kierujecie robią zakupy żywności?

Post autor: uleńka »

Robiąc zakupy spożywcze przede wszystkim zwracam uwagę by produkt był naturalny. Np te migdały tu https://www.bee.pl/targroch-migdaly-bla ... 97648.html Są w 100% naturalnym produktem. Są bardzo smaczne i mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Ja wykorzystuję je jako posypkę do zdrowych sałatek i deserów.
Ten sklep ma wiele ciekawych propozycji zdrowych naturalnych produktów - warto sprawdzić.

hp k209g printer
ODPOWIEDZ