Dbanie o zdrowie psychiczne

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Eunika1985
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2021, 12:24

Dbanie o zdrowie psychiczne

Post autor: Eunika1985 »

Cześć. Nie wiem, jak wy, ale ja odniosłam wrażenie, że obecnie coraz więcej osób zmaga się z różnego rodzaju problemami natury psychicznej. Właściwie to wcale mnie to nie dziwi, biorąc pod uwagę aktualną sytuację. W każdym razie jestem zdania, że psychoterapia indywidualna w Łodzi może zdziałać wiele dobrego. Sama byłam na takiej terapii i bardzo mi pomogła. Może macie podobne doświadczenia, którymi chcielibyście się podzielić?
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: Dbanie o zdrowie psychiczne

Post autor: sniezka »

Dbanie o higiene psychiczną jest bardzo istotne, czasami ludzie zamiast skorzystac z profesjonalnej pomocy dlugo borykaja sie z problemem. Tak bylo w moim przypadku, kilka lat sie zmagałam z roznymi sytuacjami z którymi nie moglam sobie poradzic, dopiero tutaj https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ otrzymalam konkretna pomoc ze strony psychologa, dzieki terapii wyszlam na prostą i zyje mi sie o niebo lepiej
Awatar użytkownika
tande
Posty: 58
Rejestracja: 18 lut 2019, 10:04

Re: Dbanie o zdrowie psychiczne

Post autor: tande »

Warto wiedzieć, że w czasie pandemii większość specjalistów przyjmuje online. Zresztą niektórzy z nich już wcześniej oferowali swoje usługi na przykład przez skype. Tak działał między innymi psycholog, seksuolog Warszawa psycholog LGBT+ Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/ .
Tośka21

Re: Dbanie o zdrowie psychiczne

Post autor: Tośka21 »

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Przecież jeśli nie jesteście w stanie poradzić sobie z Waszym samopoczuciem, to koniecznie powinniście zajrzeć https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i dowiedzieć się, jak wygląda terapia w Klinice Psychomedic.pl. Dzięki temu możecie znacznie skuteczniej zadbać o Wasze dobre samopoczucie. Jednak takie wsparcie psychiatryczne może być dla Was niesamowicie istotne.
Łucja

Re: Dbanie o zdrowie psychiczne

Post autor: Łucja »

Zdrowie psychiczne, jest tak samo ważne jak zdrowie fizyczne. Dlatego warto czasami udać się do terapeuty, jeśli mamy taką potrzebę. Z mojej strony, serdecznie polecam to miejsce https://www.psychoterapia-totu.pl/. Maja znakomite podejście do pacjenta, któremu oferują realną pomoc.
ODPOWIEDZ