detoks od alkoholu

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
luźsiaj1

detoks od alkoholu

Post autor: luźsiaj1 »

Hej wam wszystkim! Musze was się szczerze poradzić. Chodzi mi konkretnie o to jak znosiliście
detoks od alkoholu . Idzie mi całkiem dobrze i jestem mega zaskoczony. Myslałem, że bede się spodziewał zdecydowanie gorszego stanu zdrowa a czuje się znakomicie. Czekam na komentarze i pozdrawiam serdecznie
Banaś

Re: detoks od alkoholu

Post autor: Banaś »

Polecam poczytać sobie na blogu medycznydetox kiedy należy przeprowadzić detoks od alkoholu. Bardzo dobry blog pisany przez specjalistów związanych z odtruciem i detoksem alkoholowymi, więc merytoryki nie brakuje. Dowiecie się bardzo dużo o alkoholizmie i wyjściu z uzależnienia.
Żabaaaa

Re: detoks od alkoholu

Post autor: Żabaaaa »

Z alkoholem nigdy nie było u mnie problemu, ale detoks od papierosów nie był lekki. Pomocne były filmiki ze strony https://www.reset33.pl/ (to super forma dla tych, którzy nie lubią czytać książek i wolą obejrzeć w skupieniu film). A to fajny zestaw bardzo wielu filmów motywacyjnych i psychologicznych, bo rzucanie palenia to walka z nałogiem, który nie tylko jest fizyczny ale też głównie psychiczny. Jak każdy nałóg zresztą
MariankaŻ

Re: detoks od alkoholu

Post autor: MariankaŻ »

Wyjść z uzależnienia nie jest łatwo i ja coś o tym wie....bo mój tata połowę swojego życia był a raczej jest alkoholikiem. Tata zdecydował się podjąć leczenie kiedy ewidentnie nie radził sobie u sam poprosił o pomoc. Początki w ośrodku https://drogadodomu.info/leczenie-alkoholizmu/ nie były łatwe.... tata wiele razy chciał rezygnować ale udało się. Tata nie piję już 4 lata...wiadomo, tata jest zaszyty i czasem mówi, ze ma ochotę się napić ale wie, ile pracy w to włożył. Teraz nadrabiamy te stracone lata.
pawełgaweł

Re: detoks od alkoholu

Post autor: pawełgaweł »

W mojej ocenie bardzo dobry detoks od alkoholu znajdziecie w tej placówce: Ośrodek Krajna. Moim zdaniem ichniejszy ośrodek idealnie się sprawdzi, jeżeli chodzi o detoksykację waszego organizmu. Znajdziecie tam również jakościowe usługi związane z terapią leczenia uzależnień. Jak dla mnie to świetne miejsce.
Frania

Re: detoks od alkoholu

Post autor: Frania »

Odstawienie alkoholu po ciągu jest bardzo trudnym etapem w leczeniu uzależnienia. Powstał natomiast zabieg, zwany detoksem, który ma pomóc przez to przejść. Polecam poczytać o tym na - https://odtruwaniekatowice.pl/odtrucie- ... bie-zdroj/. Zabieg polega on na podawaniu odpowiednich dawek kroplówek z solą fizjologiczną oraz glukozą, których celem jest zmniejszenie toksyn w organizmie spowodowanych przez nadmierne spożycie alkoholu. Przed odtruciem przeprowadzany jest wywiad z pacjentem.
fórtak

Re: detoks od alkoholu

Post autor: fórtak »

Jest możliwy, aczkolwiek konieczne jest skorzystanie z uslug specjalistycznego leczenia. Z odsiecza przyszli https://www.uzaleznienia-plock.pl/oferta wraz ze swoją ofertą. Moim wymogom sprostało to całkowicie, przez co zalecam się do nich zwrócić. W końcu chodzi o uratowanie naszego życia! Program profilaktyki i terapia okazały się prawdziwym lekarstwem na moją zatraconą dusze. A myslalem, ze nie ma juz ratunku. To po prostu uratowalo moje zycie. Takze i Wam polecam wyjsc z takiego dolka.
ODPOWIEDZ