edukacja

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
zereus
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:42

edukacja

Post autor: zereus »

co kończyliście i czy jesteście ze swoich szkół zadowoleni?
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: edukacja

Post autor: Weronika »

Jeśli chodzi o szkoły języków obcych, to ja z czystym sumieniem mogę Wam polecić szkołę ProfiLingua, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Jak widać jest tam do wyboru mnóstwo różnych kursów z najróżniejszych języków - nie tylko angielskiego i niemieckiego ;)
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: edukacja

Post autor: marmaj77 »

W Warszawie dobra placówka edukacyjna - liceum dla dorosłych i szkoła policealna to Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie https://cku1.edu.pl/ Właśnie tę szkołę policealną kończyłem jako technik administracji. Spodoba wam się tam, jest wysoki poziom nauczania i dobra kadra, mają dodatkowe konsultacje (bezpłatne) dla osób mających problemy w nauce, pomoc pedagoga, psychologa i doradcy zawodowego, także jest to miejsce warte uwagi.
Awatar użytkownika
mencka
Posty: 69
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:53

Re: edukacja

Post autor: mencka »

Ja ostatnio męczyłam się znaleźć jeden podręcznik i dopiero na stronie https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era go znalazłam. Zwiedziłam chyba wszystkie księgarnie w mieście i nic. Gdyby nie możliwość zakupów online to miałabym bardzo duży problem.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Re: edukacja

Post autor: rozmowna »

Edukacja dziecka to zawsze ważny proces, ale należy przygotować się na to, że tak naprawdę trzeba nie od razu, ale stopniowo, odkładać pieniążki na nią. To jest ważne, dlatego moje dziecko już będzie miało wszystko. A tym, którym nie idzie, polecam przeczytanie tego https://www.nowaera.pl/dladyrektora/zam ... -dotacyjne wpisu.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: edukacja

Post autor: Kamilla36 »

Na pewno za bardzo dobrą szkołę można uznać Te Vizję na Ochocie, dlatego oferta edukacyjna na pewno będzie dobra bezpośrednio dla Was. Co ich wyróżnia? Przede wszystkim to, że realizowany jest program rozszerzony innych przedmiotów, jak i języka angielskiego oraz można korzystać z interesujących zajęć dodatkowych.
Awatar użytkownika
damnik
Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2020, 23:34

Re: edukacja

Post autor: damnik »

Szkoła podstawowa także musi mieć dobre opinie i warto zwrócić uwagę na to, do jakiej placówki pójdzie dziecko. Na pewno Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to jedna z lepszych szkół. Na pewno to, że dzieci uczą się w małej klasie pozwala im robić szybsze postępy w nauce.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: edukacja

Post autor: magdi »

Edukacja to jedna ważna kwestia, a bezpieczeństwo naszego dziecka kolejna. Czasy są jakie są, ja wolę mieć swoją córkę potocznie mówiąc na oku. Dlatego lokalizator gps dla dziecka to był bardzo dobry zakup, w każdej chwili mogę zlokalizować swoją pociechę. Wiem, czy wyszła ze szkoły, czy już doszła do domu. Super, że są teraz takie urządzenia.
kajtuś

Re: edukacja

Post autor: kajtuś »

Edukacja jest czymś naprawdę bardzo ważnym. Dlatego jak studiować to w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, tam są dostępne najlepsze kierunki, najbardziej pożądane, takie jak psychologia studia. Możecie sobie sprawdzić.
Nińka

Re: edukacja

Post autor: Nińka »

Podręczniki i lektury, opracowania, kalendarze, segregatory, teczki a także zabawki edukacyjne znajdziecie w sklepie internetowym https://krainawesolejszkoly.pl/ Mają świetne rzeczy, super ich wybór, przyjazne ceny i migiem wysyłają zamówienie.
Tośkaa

Re: edukacja

Post autor: Tośkaa »

Moim zdaniem studia każdy powinien wybrać zgodnie z własnymi predyspozycjami. Co innego uczelnia. Tutaj zdecydowanie polecam Warszawską Wyższą Szkołę Humanistyczną https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/dzienn ... lewizyjne/ Polecam te studia dziennikarstwo warszawa. Teraz robię tam specjalizację dziennikarstwo radiowo-telewizyjne.
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: edukacja

Post autor: martka »

Owszem, edukacja jest bardzo ważna i powinna być na pierwszym planie. To wlaśnie od niej zależy wasza dalsza przyszłość. Ja chodziłam na studia do https://www.cb.szczecin.pl/ i bardzo dobrze wspominam ten okres. Może i kogoś z was zainteresuje ta uczelnia?
chrośka

Re: edukacja

Post autor: chrośka »

Jak chodzi o edukację późniejszą po technikum to planuję studia rachunkowość i finanse albo prawo, nie wiem jeszcze na 100% bo cały czas się zastanawiam nad wyborem. A jak wy byście wybrali? liczę na waszą pomoc bo jestem już na prawdę zagubiona w tym wszystkim
goniaśka

Re: edukacja

Post autor: goniaśka »

ja też zdecydowałam się na studia na kierunki fizjoterapia, od zawsze się tym interesuje i wiem, że taka praca sprawi mi najwięcej radości i satysfakcji. Długo szukałam dobrej uczelni ale już pod wizycie na dniach otwartych wiedziałam, ze będzie to Mazowiecka Uczelnia Medyczna. Bardzo wysoki poziom, świetni wykładowcy, dużo zajęć praktycznych.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 10:34

Re: edukacja

Post autor: Luizka56 »

O edukację swoich pociech należy dbać już od najmłodszych lat :) My zdecydowaliśmy się na posłanie 3-letniego dziecka do prywatnej szkoły językowej. Wybraliśmy Tequestę i jak na tę chwilę wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni, a już najbardziej nasza córcia...
Anuśia

Re: edukacja

Post autor: Anuśia »

Moim zdaniem troska o edukację i rozwój dziecka nie powinien zaczynać się na etapie wyboru szkoły. Myślę, że już trzeba dbać o rozwój na początkowym etapie życia dziecka. Dlatego ostatnio kupiłam córce mojego brata zabawkę edukacyjną na roczek. Nie ma nic lepszego, gdy dziecko uczy się i rozwija nowe umiejętności podczas zabawy.
ginamó

Re: edukacja

Post autor: ginamó »

Chce polepszać swoje kompetencje. Także zgłoszenie do szkoły policealnej www.fabrykaabsolwentow.pl traktuję jako jedną z wazniejszych decyzji w zyciu. Pozwolilo to na poprawę moich kompetencji. A do tego ze znalezieniem nowej pracy będzie dużo mniejszy kłopot!
ODPOWIEDZ