Fotograf z Justart

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
kamira-86
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2020, 20:14

Fotograf z Justart

Post autor: kamira-86 »

Korzystał ktoś z was z usług studia Justart w Gdańsku? Zanim się z nimi skontaktuję, chciałabym poznać wasze opinie na temat tego, czy warto. Jak oceniacie jakość realizowania przez nich zleceń?
Awatar użytkownika
Filipa_94
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2020, 13:02

Re: Fotograf z Justart

Post autor: Filipa_94 »

Nie znam zdolniejszego i bardziej pomysłowego fotografa od Pani Justyny z Justart. Zlecam im sesje reklamowe i współpracujemy już tak od dawna. Nie mam żadnych zastrzeżeń, a cenię przede wszystkim terminowość, kreatywność i profesjonalizm.
hańcia

Re: Fotograf z Justart

Post autor: hańcia »

Niestety, ale nie znam tego fotografa, bo to nie mój rejon. Za to w Krakowie do Express Fotka chcę się wybrać, bo potrzebne mi jest zdjęcie do dowodu http://expressfotka.pl/ . Wiem, że to wcale nie jest takie łatwe, żeby to wykonać, ale fakt jest taki, że jednak potrzebuję mieć ładne zdjęcie. Stary dowód miał takie okropne...
koczól

Re: Fotograf z Justart

Post autor: koczól »

Porządny fotografia ślubna jest niełatwy do odnalezienia, bo zwykle promują się osoby, które o fotografii nie mają zielonego pojęcia. No sami powiedzcie, czy tak nie jest? Dlatego moim zdaniem warto zdecydować się na to, co po prostu polecają inni. Ja stąd wiem, że pan Marcin Orzołek może być dobrym fotografem. Świetnie sobie radzi, jeśli chodzi o pracę, ale też i kontakt z ludźmi.
ODPOWIEDZ