Holowanie S8

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Sława87
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2021, 2:30

Holowanie S8

Post autor: Sława87 »

Cześć. Jestem ciekawa, czy znacie jakieś sprawdzone firmy, oferujące holowanie S8? Dobrze wiem, że tego typu fachowców można znaleźć sporo, ale zawsze byłam zdania, że lepiej kontaktować się z kimś z polecenia, kto zapewnia kompleksowe usługi. Na pewno się ze mną zgodzicie, mam rację?
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Holowanie S8

Post autor: Weronika »

A czy ktoś z Was potrzebował kiedykolwiek pomocy drogowej na terenie Leszna? Jeśli bylibyście kiedykolwiek w takiej sytuacji, to polecam skorzystać z listy firm świadczących takie usługi na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-leszno. Na pewno przyspieszy i ułatwi Wam to wybór ;)
Agąta73

Re: Holowanie S8

Post autor: Agąta73 »

Mnie ostatnio z s8 właśnie musiała holować laweta. Na szczęście mamy w firmie podpisaną stałą umowę o współpracy z moim zdaniem jedną z lepszych pomocy drogowych https://drogowa-pomoc.pl/ Laweta z firmy Ącki zawsze przyjeżdża bardzo szybko ale to co ich wyróżnia na tle konkurencji to cena i jakość obsługi. Najczęściej cennik pomocy drogowej jest ostro wygórowany i niestety do końca nigdy nie wiadomo ile przyjdzie nam zapłacić w Ącki wręcz przeciwnie. Gorąco polecam
ODPOWIEDZ