Jaką w życiu trafiliście najlepszą promocję?

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Ignis

Post autor: Ignis »

takie super zakupy w ekstra cenie?
Awatar użytkownika
RombPodlaski

Re: Jaką w życiu trafiliście najlepszą promocję?

Post autor: RombPodlaski »

oo fajne pytanie:)
Rok temu kupiłam fuksem za połowę ceny aparat fotograficzny, bo akurat został w modelu jakimś powystawowym, więc ludzie go oglądali i dotykali i tak go przecenili 8-) mega skorzystałam!
Teraz ostatnio przeglądam gazetki promocyjne w różnych sklepach, ale na stronie internetowej, żeby było wygodniej bez noszenia do domu tej całej makulatury, i też czyham na różne fajne zniżki.
Wierzę że wcześniej czy później trafię na super promo
Awatar użytkownika
AbiUbu

Post autor: AbiUbu »

Promocje promocjami, ale najlepszy biznes zacząłem robić na zastępowaniu oryginalnych akcesoriów do Go Pro zamiennikami, które okazały się być równie dobre, a tańsze. Na takim akumulatorze ahdbt 501 różnica w cenie potrafi być naprawdę spora!
Awatar użytkownika
serena

Post autor: serena »

RombPodlaski pisze: ↑13 gru 2019, 8:55 oo fajne pytanie:)
Rok temu kupiłam fuksem za połowę ceny aparat fotograficzny, bo akurat został w modelu jakimś powystawowym, więc ludzie go oglądali i dotykali i tak go przecenili 8-) mega skorzystałam!
O proszę! I jak wszystko działa bez zarzutu? Ja się zawsze boję kupować urządzenia powystawowe. Szukam właśnie dobrej lustrzanki. Polecisz jakąś konkretną? Myślałam nad Canonen EOS 7D Mark II, który jest w sklepie https://foto-szop.pl/lustrzanki-cyfrowe-c-1_11.html. Porównywałam go w Nikonem w podobnym przedziale cenowym i sama już nie wiem, który będzie najlepszy? Zamierzam profesjonalnie zająć się fotografią.
Awatar użytkownika
Raskolnikov

Post autor: Raskolnikov »

W moim mieście jest hurtownia portfeli i od czasu do czasu zdarzają się ogromne promocje, dobry jakościowo, skórzany portfel można kupić już za 30-40 zł !
Awatar użytkownika
irka

Post autor: irka »

Sporo takich promocji się zdarzyło, długo by wymieniać. Ale szczerze? zaoszczędzone kilka a nawet kilkaset złotych jednorazowo to nic w porównaniu z tym jak możemy świadomie oszczędzać każdego dnia na zakupach. Szczególnie tych spożywczych. Tak samo myślicie? Mnie na przykład w marcu udało się zaoszczędzić ponad 300 zł dzięki planowaniu zakupów i przeglądaniu promocji. Na Lewiatan gazetka wchodziłam i zanim wyszłam do sklepu patrzyłam co warto akurat do listy dodać bo jest taniej. Kupujecie w Lewiatanie? jeśli nie to polecam zacząć. Mają naprawdę dobre ceny i super obsługę. A z promocjami szczególnie, naprawdę są bardzo korzystne. Sklepów 3 tysiące ponad w całej Polsce.
łossi

Post autor: łossi »

Może nie jakąś tam mega promocję, ale z oferty https://www.stiga.pl/sklep/urzadzenia-a ... /ladowarki udało mi się kupić na promocji ładowarkę do akumulatora Stiga. Opłacało się, bo prawie 30% taniej niż normalnie także jak ktoś szuka to bardzo polecam.
ODPOWIEDZ