Kantor - wymiana waluty

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
carolina_545
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:21

Kantor - wymiana waluty

Post autor: carolina_545 »

Podczas wyjazdu muszę skorzystać z kantoru, aby wymienić walutę na autostradzie, mniej więcej na trasie Wrocław - Zgorzelec. Zazwyczaj korzystam z kantoru Grant, ale nie wiem jak teraz i czy będę przejeżdżałam właśnie koło niego.
Zna ktoś dobry i sprawdzony kantor, który może mi polecić? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
ElizaiZosia89
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2020, 21:42

Re: Kantor - wymiana waluty

Post autor: ElizaiZosia89 »

ja miałam podobny problem i musiałam jechać 30 kilometrów do najbliższego kantoru.
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: Kantor - wymiana waluty

Post autor: sniezka »

O matko! Ja to sobie nie przypominam czasów, kiedy korzystałam z kantoru online. Od dawna tylko i wyłącznie wymiana walut przez internet wchodzi w grę. Wygodnie, szybko i bezpiecznie. Czas oczekiwania na przelew to maksymalnie dwie minutki a opłaty za przelewy międzynarodowe naprawdę nie są duże. Niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdujesz, możesz skorzystać z takiego kantoru online :)
fońm

Re: Kantor - wymiana waluty

Post autor: fońm »

Na tej trasie nie bywam, z kantoru korzystam wyłącznie we własnym mieście. Mam sprawdzony kantor, który znajduje się w lombardzie Kraków https://www.lombardkrakow.com/kantor na ul. Kalwaryjskiej. Ich oferta jest szeroka, prowadza skup różnych towarów, ale także zajmują się wymianą walut, kursy mają w korzystnych cenach, dlatego opłaca się wymieniać u nich mniejsze i większe kwoty. Szczerze ich polecam.
maon

Re: Kantor - wymiana waluty

Post autor: maon »

Ja walutę wymieniam online. Osobiście, w celach prywatnych korzystam z usług kantoru Serwis Diament. Oni mają bardzo korzystne kursy walut, poznałam ten serwis w pracy, bo operujemy różnymi walutami i często je wymieniamy, no i naszym sprawdzonym kantorem jest właśnie ten wymieniony. Nigdy się na nim nie zawiedliśmy, transakcje są proste, legalne, wszystko odbywa się na klarownych zasadach. Wystarczy tam zasilić Swój Portfel, zlecając dyspozycję wpłaty i wykonując przelew na konto kantoru, następnie można wymienić wymianę waluty po atrakcyjnym kursie, serwis bezpłatnie i błyskawicznie przeleje wymienione środki na wskazany rachunek bankowy.

popularny
calif

Re: Kantor - wymiana waluty

Post autor: calif »

My wymieniamy waluty przynajmniej dwa razy w tygodniu. Korzystamy przy tym z usług kantoru BIGJACK https://bigjack.pl/kontakt-lombard-szczecin/ w Szczecinie. To rzetelne miejsce, mają bardzo korzystne kursy walut, w dodatku korzystamy z ich usług od lat i widzimy, że naprawdę są uczciwi. Bez problemu możemy tam kupić, czy sprzedaż większą kwotę, są to pieniądze, którymi operuje nasza firma, zatem cena ma dla nas bardzo duże znaczenie. Transakcje wykonujemy tam bezpiecznie, polecam.
ODPOWIEDZ