Łączenie kredytów

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Wincenty-89
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 16:25

Łączenie kredytów

Post autor: Wincenty-89 »

Witam!
Wiecie może, czym jest pożyczka konsolidacyjna? Mnie to znacznie ułatwiło spłacanie zaciągniętych kredytów. To zwyczajnie połączenie wszystkich pożyczek w jedno. Wielu doradców kredytowych się tym zajmuje, więc jeśli jesteście w podobnej sytuacji, w jakiej byłem ja, to polecam popytać w tym kierunku. Chyba że już skonsolidowaliście swoje pożyczki?
koleś

Re: Łączenie kredytów

Post autor: koleś »

Mnie troszkę polityka banków śmieszy. Bo do łączenia, czyli konsolidacji kredytów potrzebne są jakieś zaświadczenia, nie wiem, dochody, a do tego, żeby wziąć większą pożyczkę, która pozwoli nam na spłatę, to już często to nie jest potrzebne, jeśli jesteś wieloletnim klientem banku. No ja tego nie rozumiem. A taka https://axi-card.pl/ karta jest nawet przy złej historii kredytowej.
Bonnie34

Re: Łączenie kredytów

Post autor: Bonnie34 »

A może warto zdecydować się na kredyt dla osób zadłużonych? Pod adresem: https://concash.pl/pozyczki-dla-zadluzonych udało mi się znaleźć ofertę gdzie taką pożyczkę można wziąć. Formalności można wypełnić przez internet, a procedura jest ekspresowa.
Bożydar

Re: Łączenie kredytów

Post autor: Bożydar »

Wartości wskaźnika WIBOR można znaleźć na różnych stronach internetowych specjalizujących się w danych finansowych. Zazwyczaj są one aktualizowane na bieżąco, co jest kluczowe dla osób zainteresowanych finansami. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie https://gorzowianin.com/wiadomosc/23603 ... wibor.html co jest przydatne dla osób śledzących zmiany rynkowe.
Felix

Re: Łączenie kredytów

Post autor: Felix »

Wielu kredytobiorców interesuje, czy w 2024 roku mogą spodziewać się obniżek rat kredytów mieszkaniowych. Zmiana rat jest możliwa ze względu na fluktuacje w gospodarce i polityce pieniężnej. Dla tych, którzy chcą zgłębić ten temat, warto odwiedzić stronę https://citymag.pl/czy-raty-kredytow-mi ... 2024-roku/ gdzie prezentowane są aktualne analizy i przewidywania.
Kwadrat

Re: Łączenie kredytów

Post autor: Kwadrat »

Wśród rozważań dotyczących alternatyw dla WIBOR nie można pominąć wskaźnika EONIA, który, choć stopniowo wycofywany, wciąż może dostarczać wartościowych wskazówek w kontekście europejskiego rynku finansowego. Wskaźnik EONIA, jako średnia stawka overnight, był używany w krajach strefy euro i mógłby być punktem odniesienia dla nowego wskaźnika. Więcej na temat EONIA oraz innych alternatyw dla WIBOR można znaleźć tutaj https://www.progressystems.pl/wibor-jak ... -zastapic/ i dyskusja ta jest istotna dla zrozumienia przyszłości polskiego rynku kredytowego.
juwi929

Re: Łączenie kredytów

Post autor: juwi929 »

W naszym kraju pożyczki mogą otrzymać nawet osoby z Ukrainy, jeśli skorzysta się z odpowiednich warunków. Te na stronie https://wygodnepozyczki.pl/pozyczki-dla-ukraincow powinny Was zainteresować najbardziej. Sprawdźcie, wypełnijcie formularz i skorzystajcie.
ODPOWIEDZ