Lokale gastronomiczne Warszawa

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Krystian71
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 18:32

Lokale gastronomiczne Warszawa

Post autor: Krystian71 »

Cześć!
Gdzie w Warszawie można waszym zdaniem najlepiej zjeść w przyzwoitej cenie? Macie swoje ulubione lokale gastronomiczne? Podzielcie się adresami, chętnie sprawdzę.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 4:54

Re: Lokale gastronomiczne Warszawa

Post autor: Lena »

Ja najczęściej bywam w Restro. Można tam zjeść zarówno śniadanie i lunch, jak i porządniejszy posiłek typu pizza, która jest swoją drogą przepyszna, powinieneś jej przede wszystkim spróbować. Mają w porządku ceny, tak naprawdę na każdą kieszeń :)
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 74
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:55

Re: Lokale gastronomiczne Warszawa

Post autor: magdap »

Hej! Orientujecie się może, gdzie na terenie Warszawy lub w niedalekiej okolicy znajdę profesjonalne kolbowe ekspresy dla gastronomii - restauracji i hotelu? :) Zależy mi na nieprzeciętnej jakości sprzętu. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie polecenia :)
Stanisław

Re: Lokale gastronomiczne Warszawa

Post autor: Stanisław »

Oczywiście w Warszawie jest wiele restauracji i barów szybkiej obsługi. I przez długi czas chodziłem do przeróżnych lokali, szukając dokładnie tego, który mi się podoba. Szczerze mówiąc, nie podobały mi się te wszystkie restauracje haute cuisine tak bardzo, jak to tylko możliwe. Ale dość wygodne i szybkie jest pójście do jakiegoś fast foodu. To najwygodniejsza i oczywiście przyjemnie zaskakująca cena. Osobiście chodzę teraz tylko do jednej instytucji https://kebab4you.pl/ . Najbardziej mi się tu podobało. I nie używa się wszelkiego rodzaju półproduktów, ale dobre produkty.
ODPOWIEDZ