Nadpłata kredytu we frankach

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
farid-88
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 22:55

Nadpłata kredytu we frankach

Post autor: farid-88 »

Cześć wszystkim. Na pewno wielu z was ma kredyt we frankach, prawda? Może nie zdajecie sobie sprawy, ale większości należy się zwrot nadpłaty kredytu frankowego. Polecam w tej kwestii wybrać się do kancelarii odszkodowawczej, która ma większą wiedzę w tej dziedzinie. Ja tak właśnie zrobiłem, dzięki czemu dość szybko udało mi się odzyskać nadpłacone środki. Dajcie znać, czy działaliście już w tym kierunku.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Nadpłata kredytu we frankach

Post autor: magdi »

Racja racja, może to być zwrot nadpłaconych środków, przewalutowanie kredytu a nawet unieważnienie umowy kredytowej. I całe szczęście, bo nie wiem co to by było. Też dobrze, że są takie firmy jak https://cleverstep.pl/ , które pomagają frankowiczom takim jak ja. Sama korzystam z ich pomocy i wszystko zmierza w dobrym kierunku.
pawełek

Re: Nadpłata kredytu we frankach

Post autor: pawełek »

Moim zdaniem prognozy dla franka nigdy nie były optymistyczne i od początku był to jeden wielki bubel. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat kredytu we frankach lub uzyskać jakościową pomoc, to moim zdaniem warto przejrzeć treści na tej stronie: zyciebezkredytu.pl. Mam nadzieję, że dacie sobie radę z problemami. Powodzenia!
ODPOWIEDZ