Najlepsze mleka dla niemowląt

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Leonarda-62
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2021, 23:01

Najlepsze mleka dla niemowląt

Post autor: Leonarda-62 »

Karmicie swoje pociechy mlekiem w proszku? U mnie to niestety jedyne rozwiązanie. Zastanawiam się, którą markę takich mlek możecie polecić? Powiem wam, że ja od jakiegoś czasu testuję mleko następne Nuppi GOLD 2, a wcześniej korzystałam też z innych i wydają się naprawdę świetne. Mają super składy, bardzo zbliżone do naturalnego mleka. Słyszałyście o Nuppi?
miśka111

Re: Najlepsze mleka dla niemowląt

Post autor: miśka111 »

Mój maluszek od paru miesięcy pije mleko hipp bio combiotik, kupuję tutaj https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMB ... 89698.html cenię sobie to mleko, bo jest ekologiczne, mam większe zaufanie do tego typu produktów i co najważniejsze moje dziecko dobrze je toleruje
Fączek23

Re: Najlepsze mleka dla niemowląt

Post autor: Fączek23 »

Mleko jest niezbędne w diecie dla naszego niemowlęcia. Jednak warto również zaopatrzyć się w inne przedmioty niezbędne dla naszego dziecka. Jednym z nich są foteliki samochodowe. Ja miałam szczęście i znalazłam ranking na https://najlepszerzeczy.pl/ i teraz mam świetny sprzęt. Wam też to polecam :D
viktołka

Re: Najlepsze mleka dla niemowląt

Post autor: viktołka »

Mój synek pije mleko Bebilon, kupuje go już od dłuższego czasu. Najlepsze ceny stacjonarnie ma DOZ, regularnie tam kupuję już od dłuższego czasu, mają różne rodzaje tego mleka. Dobrze mieć miejsce gdzie można od ręki kupić mleko dla maluszka. ____________________
Ićka

Re: Najlepsze mleka dla niemowląt

Post autor: Ićka »

viktołka pisze: ↑16 kwie 2021, 16:56 Mój synek pije mleko Bebilon, kupuje go już od dłuższego czasu. Najlepsze ceny stacjonarnie ma DOZ, regularnie tam kupuję już od dłuższego czasu, mają różne rodzaje tego mleka. Dobrze mieć miejsce gdzie można od ręki kupić mleko dla maluszka. ____________________
A to jest jakaś chwilowa promocja na to mleko Bebilon w DOZie? bo nie wiem czy nie podjechać i nie zrobic zapasów ;)
ODPOWIEDZ