narzędzia cnc

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Mirosz
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2022, 3:41

narzędzia cnc

Post autor: Mirosz »

Siemka, znacie jakiś dobry sklep z narzędziami do maszyn cnc? Szczególnie interesują mnie sklepy online, bo wiem, że teraz jest ich całkiem sporo, a i ceny w nich są zazwyczaj o wiele niższe i oferty ciekawsze. Może wy akurat zamawiacie takie produkty przez internet i moglibyście mi coś podpowiedzieć. Jak na razie wpadł mi w oko sklep Fatpol Tools, znacie?
Awatar użytkownika
Salomon
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2022, 5:01

Re: narzędzia cnc

Post autor: Salomon »

Pewnie, że znamy! Przynajmniej ja, bo kupuję tam zawsze imadła. Kiedyś mi ten sklep polecił dobry znajomy i tak już zostało, że tam się zaopatruję. Ofertę mają chyba najlepszą ze wszystkich obecnie dostępnych, to tak moim skromnym zdaniem. Ceny są w porządku, jakość oczywiście też, więc nie mógłbym nie polecić tego sklepu. Może ktoś ma też inne propozycje, zobaczymy ;)
nutkaa

Re: narzędzia cnc

Post autor: nutkaa »

No wiecie, to jest czymś konkretnym, co robimy i jakie mamy w tym względzie kwestie i jakoś sobie to omawiam sensownie, bo wiecie, trzeba mieć zorientowanie. I dla mnie czyszczenie laserem to jakaś nowość. Wiecie, jak to ma działać i dlaczego? Jakie to ma sensowne podejście dla każdego z nas? Do czego to może być wykorzystywane?
ODPOWIEDZ