Niezbędniki dla maluchów w podróży

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
rozwita_80
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2021, 23:31

Niezbędniki dla maluchów w podróży

Post autor: rozwita_80 »

Jakie akcesoria dla dzieci uważacie za niezbędne w podróży? Wiadomo, że każdemu od razu na myśl przychodzą foteliki samochodowe, ale może jest jeszcze coś innego równie istotnego? Podajcie swoje propozycje, a może jacyś rodzice wykorzystają wasze pomysły.

narożnik z szezlongiem
tośkaa3

Re: Niezbędniki dla maluchów w podróży

Post autor: tośkaa3 »

W podróży niezbędnie dla rodzica i dziecko będą nosidełka, które umożliwią wam zwiedzanie okolicy do której się udaliście. Na stronie jest duży wybór, więc na pewno zajedziesz odpowiednie . A przy okazji zakupu pomożesz innym dzieciom, które potrzebują pomocy.
skarbeńka

Re: Niezbędniki dla maluchów w podróży

Post autor: skarbeńka »

Oczywiście wybór fotelika, to powiedziałabym nawet, że to niezłe wyzwanie... Ja właśnie sama długi czas szukałam czegoś odpowiedniego dla mojego maluszka, bo będę mamą już tuż, tuż... I chyba ostatecznie mam coś odpowiedniego, a chodzi mi o foteliki Cosmo https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... r=MintC.02 - wyglądają naprawdę na wygodne i solidnie wykonane. Czytałam też pozytywne recenzje na ich temat.
ODPOWIEDZ