Nosidełko kontra chusta

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
funcia
Posty: 76
Rejestracja: 27 lut 2019, 12:58

Nosidełko kontra chusta

Post autor: funcia »

W sklepach z wyposażeniem dla przyszłych rodziców jest ogromy wybór różnych przeróżności ;)
Ja zastanawiam się nad kupnem chusty albo nosidełka, takiego do noszenia dziecka na piersiach. Widziałam takie a Ceneo Nosidełka i chusty dla dzieci Nie wiem jednak czy to dobry pomysł? Są takie już od pierwszych dni życia i takie od 2 lub 3 miesiąca. Niby niczym się nie różnią, za wyjątkiem ceny oczywiście, więc kiedy można zacząć go używać?
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Nosidełko kontra chusta

Post autor: Weronika »

My również jakiś czas mieliśmy taki dylemat, w końcu jednak zdecydowaliśmy się na nosidło tuta, które zamówiliśmy w sklepie internetowym popaopa.pl/29_tula i ogólnie jesteśmy z naszego wyboru zadowoleni. Nosidełko jest solidne, wytrzymałe i co najważniejsze - wygodne ;) idealnie sprawdza się na przykład podczas zakupów czy podróży :)
luśśka

Re: Nosidełko kontra chusta

Post autor: luśśka »

Mi bardziej pasuje chusta, no i całe szczęście że moje dziecko też chusty bardzo dobrze toleruje i lubi. Chustę wybierałam spośród asortymentu tego sklepu - https://carrylove.pl/, potrafią wszystko bardzo dobrze dopasować no i doradzić, a to było dla mnie ważne, bo nie miałam wcześniejszego doświadczenia z chustami.
ODPOWIEDZ