Nowe okna do domu

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Kłaczek

Nowe okna do domu

Post autor: Kłaczek »

Obecnie prowadzimy budowę domu póki ceny całkiem nie odleciały w kosmos i musimy wybrać okna. Obecnie stawiamy na ofertę https://www.drutex.pl/ ze względu na renomę i jakość ich produktów. Co sądzicie o takim wyborze i czy macie lepszą propozycję? Najważniejsza jest dla nas jakość a potem dopiero cena.
Płeska

Re: Nowe okna do domu

Post autor: Płeska »

Budując dom w pewnym momencie trzeba podjąć decyzję w kwestii wyboru właściwej stolarki otworowej. Jeśli nie macie pomysłu, gdzie szukać usługodawców polecam wam skorzystać z tej wyszukiwarki https://www.okna365.pl/firmy/polska/okn ... onta%C5%BC . Udało mi się dzięki temu namierzyć świetnych wykonawców w swojej miejscowości. To super rozwiązanie.
Łucznik

Re: Nowe okna do domu

Post autor: Łucznik »

Miałem ten sam dylemat co Ty. Kompletnie nie wiedziałem na jakie okna się zdecydować. Poradziłem się znajomego, który jakiś czas temu budował dom i wstawił do niego, te okna https://eurocolor.com.pl/okna_geneo. Z tego co mówił, jest bardzo zadowolony z jakości oraz specyfikacji. Czy ktoś z was, miał do czynienia z tym producentem lub jego oknami?
ODPOWIEDZ