Odnowa dachu

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
koleś

Re: Odnowa dachu

Post autor: koleś »

Taki remont to musi kosztować. Może warto dodatkowo o dach w ogóle zadbać? Tutaj https://ropeexpert.pl/odsniezanie-dachow/wroclaw/ macie sposób na poradzenie sobie ze śniegiem i kawałkami lodu. Wiem, że na razie zima jest, bo jest, ale kto wie, czy nas jeszcze w lutym nie zaskoczy.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: Odnowa dachu

Post autor: milla27 »

Remont dachu to duże przedsięwzięcie i drogie. W starych budynkach w trakcie remontu mogą wyjść na jaw kolejne problemy. Dlatego czasami jedynym racjonalnym rozwiązaniem jest wyburzanie budynków. Takie usługi wykonują oni http://pg-wyburzenia.pl/wyburzanie-budy ... wiaduktow/ . Pomagają w formalnościach, a po samym wyburzeniu zajmują się odpadami, troszcząc się o środowisko.
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: Odnowa dachu

Post autor: sniezka »

Jesli budynek nie jest jakis bardzo wysoki, to mozna to ogarnac bez problemu. Natomiast, jesli wiaze sie to juz z pracami na wysokosciach, to moze byc potrzebna zwyżka Śląsk , bardzo dobra firma. Czesto korzystamy z ich uslug przy pracach konserwacyjnych na dachach, przy ocieplaniu i odsniezaniu obiektów a takze usuwaniu sopli które zimą stwarzaja bardzo duze niebezpieczesntwo
Hołek

Re: Odnowa dachu

Post autor: Hołek »

Jeśli chcecie odpowiednio zabezpieczyć swój dach przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, a szczególnie wilgoci to warto zastanowić się nad taką opcją jak Papy w Technologii Szybki Syntan SBS, które zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez dziesięciolecia. Najwyższa jakość tych pap poparta jest Imienną Gwarancją Jakości Icopal sięgającą 45-ciu lat. Mam nadzieję, że się nie zawiedziecie (tak samo jak my).
Naroń

Re: Odnowa dachu

Post autor: Naroń »

Natomiast jeżeli jesteście na etapie poszukiwań trwałych i jednocześnie dobrze wykonanych propozycji pokryć dachowych o wysokiej jakości wykonania oraz dobrych parametrach izolacyjnych i rozwiązań hydroizolacyjnych. Tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również zwrócili uwagę na markę Braas gdzie znajdziesz wszystko do stworzenia pięknego i trwałego dachu na lata (wraz z listą certyfikowanych dekarzy).
Harry

Re: Odnowa dachu

Post autor: Harry »

My niedawno (rok temu na wiosnę) wymienialiśmy pokrycie dachowe w domu rodziców i zdecydowaliśmy się na blachodachówką firmy Blachotrapez - https://www.blachotrapez.eu/. Firma ma duży wybor modeli i kolorow, oferuje także wszystkie niezbędne akcesoria dachowe oraz systemy rynnowe. Ich dachówki maja 60-letnią gwarancję, kładzie się je szybko i dość łatwo, pozostaje po nich mało odpadów. Dach jest trwały i solidny, bardzo dobrze wygląda, a koszty są przystępne.
owi898

Re: Odnowa dachu

Post autor: owi898 »

Świetnie, że decydujecie się na taki krok! Przede wszystkim dbacie w ten sposób o swój komfort i swoje bezpieczeństwo, jeśli dach już naprawdę wymaga drobnych napraw. Zainwestujcie sobie w najlepsze materiały, dlatego koniecznie zerknijcie na stronę https://dachistrych.pl/oferta-handlowa/ . Macie tam wiele różnych propozycji.
Kryygirt

Re: Odnowa dachu

Post autor: Kryygirt »

Podczas procesu zakładania dachu, solidna ochrona konstrukcji przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jest niezwykle istotna. Wiatrownica - https://triplate.pl/obrobki-blacharskie/wiatrownice/ , będąca nieodłącznym elementem obróbki blacharskiej, pełni tutaj kluczową rolę. Chroniąc boczną krawędź dachu przed poderwaniem pokrycia oraz przedostawaniem się wilgoci do wnętrza budynku, wiatrownica zapewnia nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo użytkowania całej konstrukcji. Dostępna w różnorodnych wariantach i możliwościach dostosowania, wiatrownica stanowi niezbędny element każdego kompleksowego systemu dachowego.
papka

Re: Odnowa dachu

Post autor: papka »

Jak wkrecac wkręty do blachy trapezowej i blachodachówki? Odpowiedź znajdziesz na blogu: https://e-armet.pl/jak-wkrecac-wkrety-d ... hodachowki Poznaj profesjonalne techniki montażu i wykonuj prace z precyzją!
buziak

Re: Odnowa dachu

Post autor: buziak »

Gdy konsultowałem się z fachowcem od pokryć dachowych, polecił mi taśma kalenicowa figaroll plus 10mb do prawidłowej wentylacji dachu. Opowiedział o jej innowacyjnym systemie wentylacji i łatwości montażu, co sprawiło, że bardzo zainteresowałem się tym produktem. Wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla mojego projektu budowlanego.
ODPOWIEDZ