Oprogramowanie - branża medyczna

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Tobiasz

Oprogramowanie - branża medyczna

Post autor: Tobiasz »

Wiadomo, że na rynku jest wiele programów dotyczącej branży medycznej, mi zależy na takim, który jest sprawdzony, łatwy w obsłudze i intuicyjny. Dobrze byłoby, gdyby miał w sobie możliwość archiwizowania dokumentacji medycznej oraz automatycznego zapisywania z tworzeniem ich kopii roboczych. Z doświadczenia wiem, że jest to ważne, gdyż nie raz w mojej wieloletniej pracy zdarzyło mi się utracić wszystkie dane na temat pacjenta. Z góry dziękuję za wszystkie polecenia. Pozdrawiam.
IwonaBury

Re: Oprogramowanie - branża medyczna

Post autor: IwonaBury »

Od kilku miesięcy korzystam z programu Optimed NTX i mam bardzo pozytywne odczucia w związku z korzystaniem z tego programu. Wspomaga i ułatwia pracę personelu przychodni. Pracownicy obsługują oprogramowanie z tabletów, dlatego mają bardzo łatwy i szybki dostęp do informacji na temat Pacjenta, który właśnie przyszedł na wizytę. Bezpośrednio z systemu mogę zlecić mu dodatkowe badanie, czy odczytać wyniki jego badań. Naprawdę jestem zadowolona. Daję 10/10.
grzegorz K.

Re: Oprogramowanie - branża medyczna

Post autor: grzegorz K. »

Witam, ja słyszałem o oprogramowaniu Optimed NTX, który świetnie sprawdza się przychodniach czy szpitalach. Program jest łatwy w obsłudze. Jestem lekarzem, a jednocześnie właścicielem przychodni i idąc z duchem czasu, chciałem wprowadzić trochę technologicznych rozwiązań w placówach, aby usprawnić pracę swoja oraz personelu, więc zakupiłem to oprogramowanie i nie wyobrażam sobie teraz pracy bez niego. Był to naprawdę strzał w dziesiątkę. Polecam.
Adam Piotrowski

Re: Oprogramowanie - branża medyczna

Post autor: Adam Piotrowski »

Zgadzam się, optimed nxt jest bardzo w porządku. Dane medyczne są bezpieczne dzięki niepowtarzalnym loginom i hasłom pracowników, a także dzięki nadawaniu odpowiednich uprawnień pozwalających na dostęp do wybranych informacji. Producent oprogramowania stosuje światowe standardy bezpieczeństwa dla systemów ochrony zdrowia, m.in. IHE XUA, szyfrowanie dokumentacji medycznej za pomocą silnych kluczy AES 256, a dodatkowo posiada własne Data Center, które jest zgodne z wiodącymi standardami w branży.
ODPOWIEDZ