paczki kurierem

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
hiciol
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:50

paczki kurierem

Post autor: hiciol »

Mam do Was pytanko, otóż poszukuję taniej metody na nadawanie paczek. Znacie takie? Chodzi mi o takie tańsze niż zazwyczaj ;)
Awatar użytkownika
mencka
Posty: 69
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:53

Re: paczki kurierem

Post autor: mencka »

Z takich korzystnych metod nadawania paczek mogę Tobie polecić brokerów kurierskich jak np. https://www.znajdzkuriera.pl/ . Jest tu tani kurier, solidny i terminowy, zarówno do przesyłek krajowych , jak i zagranicznych, w ofercie jest także transport palet
Awatar użytkownika
warius
Posty: 64
Rejestracja: 24 lip 2019, 14:22

Re: paczki kurierem

Post autor: warius »

Natomiast jeśli interesuje was kurier opony to polecam https://www.oponykurierem.pl/ . Bardzo fajna stronka, bo tutaj można znaleźć bogatą ofertę kurierów, którzy mają w swojej ofercie przewóz takich przesyłek, są też podane informacje dotyczące zapakowania opon do wysyłki
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: paczki kurierem

Post autor: magdi »

Nie wiem ile płacicie za wysyłki, ja mogę sobie na Sendit porównać jak to się kształtuje między różnymi kurierami. A do tego też dobrze, bo po podaniu wagi i wymiarów paczki mogę sobie sprawdzić koszt. To mi się bardzo przydaje. Wybieram zawsze najkorzystniejszą opcję.
Awatar użytkownika
looser
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:22

Re: paczki kurierem

Post autor: looser »

Dziś kurier to norma.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Re: paczki kurierem

Post autor: rozmowna »

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Wszystko kurierami wysyłamy, ale też korzystamy z takich https://www.europaczka.pl/cennik-niemcy/ brokerów kurierskich. Dzięki nim szybko mamy przesyłane paczki w kraju, jak i za granicą i nie musimy czekać w kolejce na poczcie, po kosztowny znaczek. Drukujemy zwykłą etykietę i gotowe, paczka nadana ;) . Fajna opcja, prawda?
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 44
Rejestracja: 26 mar 2020, 11:46

Re: paczki kurierem

Post autor: Doris »

W moim odczuciu najtaniej wychodzi nadawanie paczek przez pośrednika. Możesz wszystko policzyć i wybrać ofertę firmy kurierskiej, która będzie najlepsza. Brokerzy zawsze mają oferty kilku firm więc taki wybór jest prosty. Możesz nadawać paczki nawet na drugi koniec świata - tu https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-usa/us na przykład masz przesyłki do USA. Rzuć okiem na taką opcję, bo moim zdaniem się opłaca.
ODPOWIEDZ