Poradnia logopedyczna Bochnia

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
polianna-86
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 7:00

Poradnia logopedyczna Bochnia

Post autor: polianna-86 »

Cześć wszystkim.
Jakie znacie poradnie logopedyczne w Bochni? Mnie zainteresowała oferta gabinetu logopeda-bochnia.pl. Czy ktoś z was posyłał tam swoje dziecko? Chętnie poznałabym wasze opinie.
Awatar użytkownika
Iga89
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 9:03

Re: Poradnia logopedyczna Bochnia

Post autor: Iga89 »

Myślę, że oferta tego gabinetu jest naprawdę atrakcyjna. Poza tym Pani Dorota Martuś jest świetnym specjalistą stosującym skuteczne metody terapii zaburzeń komunikacji językowej. Ma doskonałe podejście do najmłodszych i widać, że to, co robi, jest jej pasją. Gorąco polecam!
część

Re: Poradnia logopedyczna Bochnia

Post autor: część »

Nie znam, ale wydaje się być ok. Sami korzystamy z usług logopedy, ale mamy logopedę w szkole. Do tego polecił nam on gry i pomoce logopedyczne dla dzieci w postacie zabaw. Takie gry planszowe, domino, czy karty do gry kupiliśmy w internetowym sklepie logopedycznym Komlogo: https://www.komlogo.pl/index.php/komlog ... ogo-domina Dostępne tam produkty są bardzo dobre, gdy faktycznie pomagają mojemu dziecku, są skuteczne.
pawełek

Re: Poradnia logopedyczna Bochnia

Post autor: pawełek »

Jeśli chodzi o moje doświadczenia, to poszukiwany był przeze mnie logopeda tczew mobilny. Na szczęście udało mi się znaleźć taką ofertę na tej stronie: cditn.pl. Moim zdaniem to wyspecjalizowany gabinet neurologopedii, dzięki któremu pomożecie sobie czy swoim dzieciom. Jak dla mnie warto przejrzeć ichniejszą ofertę.
morganaa

Re: Poradnia logopedyczna Bochnia

Post autor: morganaa »

A czy wiecie może na czym dokładnie polega masaż logopedyczny i jak
on przebiega? Jak do niego się trzeba przygotować i na jakie efekty można liczyć? Tak pytam, ponieważ ostatnio w Centrum CDiTN znalazłam taką usługę i zastanawiam się nad skorzystaniem z tej opcji.
ODPOWIEDZ