Profesjonalne tłumaczenia dokumentów

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Bronisława1994
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 6:30

Profesjonalne tłumaczenia dokumentów

Post autor: Bronisława1994 »

Cześć, witajcie. Będę chciała nawiązać współpracę ze specjalistą od przekładów językowych. Polecacie kogoś konkretnego, komu mogłabym zlecać tłumaczenia przysięgłe Warszawa? Znalazłam już kilka propozycji, ale wasze też z pewnością wezmę pod uwagę:)
dimi

Re: Profesjonalne tłumaczenia dokumentów

Post autor: dimi »

Pracujemy na runku polskim, ale także i zagranicznym. Niektóre dokumenty musimy tłumaczyć albo publikować w języku angielskim i niemieckim. Korzystamy wtedy z usług biura tłumaczeń Rotas https://www.rotas.pl/oferta/tlumaczenia-pisemne/ we Wrocławiu. Oni tłumacza nam wszystkie tego typu dokumenty, w większości wykonują nam tłumaczenia pisemne, czasem potrzebujemy przekładu wypowiedzi z obecnego języka, co również wykonują. Ceny mają atrakcyjne, to rzetelni fachowcy, terminowo wykonują swoją pracę.
wost

Re: Profesjonalne tłumaczenia dokumentów

Post autor: wost »

Bardzo potrzebowaliśmy takich tłumaczeń. Szukaliśmy rzetelnej firmy, która będzie nam wykonywała takie tłumaczenia cyklicznie, chcieliśmy po postu nawiązać długofalową współpracę z profesjonalistami. Udało się, skorzystaliśmy z usług firmy Alkon http://alkon24.pl/kontakt/ w Warszawie. Oni tłumaczą nam teksty specjalistyczne, branżowe i techniczne. Be problemu wykonują każde zlecenie, ceny ich usług są konkurencyjne, a oni sami terminowo wywiązują się z umowy. Są godni polecenia.
ODPOWIEDZ