Sport Wesoła

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Sonia_79
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2020, 16:15

Sport Wesoła

Post autor: Sonia_79 »

Cześć. Kojarzycie może klub sportowy Wesoła w Warszawie? Posyłacie tam dzieci na zajęcia sportowe? Polecacie to miejsce? Chciałabym zapewnić synowi trochę ruchu i myślę, że to fajna opcja :)
Awatar użytkownika
wiktoria-65
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 18:37

Re: Sport Wesoła

Post autor: wiktoria-65 »

Jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe dla dzieci w Wesołej, to uważam, że jak najbardziej warto zapisać swoją pociechę. Trenerzy są przemili i mają podejście do najmłodszych, a nasze pociechy oprócz zdrowego ruchu mogą też pobyć z rówieśnikami, a to też duży plus :)
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Re: Sport Wesoła

Post autor: rozmowna »

Nie jestem w stanie wam pomóc, bo tam nie chodziłam, zdecydowanie bardziej wolę sama ćwiczyć w domu. W zasadzie mam na oku pewną matę już, ale zobaczymy, jak to finalnie będzie, co w tej kwestii jeszcze zrobię. W sumie na tej stronie mam pokazane, jakie są fajne akcesoria do ćwiczeń w domu i widzę, że mogę to sobie nieźle przygotować i się poruszać.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: Sport Wesoła

Post autor: milla27 »

Ja lubię uprawiać sport na świeżym powietrzu, ale w czasie pandemii zapisałam się na treningi w szkole jiu-jitsu https://carlsongracie.pl/. Nigdy nie sądziłam, że to będzie dla mnie, ale treningi mocno mnie wciągnęły. W ten sposób walczę ze swoimi ograniczeniami i widzę swoje postępy. Sami ich sprawdźcie.
ODPOWIEDZ