sprawdzony kurier

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
warius
Posty: 64
Rejestracja: 24 lip 2019, 14:22

sprawdzony kurier

Post autor: warius »

Tani i dobry kurier poszukiwany! Mam kilka paczek do przesłania , będę wdzięczna za namiary :)
Awatar użytkownika
hiciol
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:50

Re: sprawdzony kurier

Post autor: hiciol »

A skąd jesteś? Bo może w takim razie zacznij w puncie paczkowym nadawać, bo to tania i wygodna opcja. Umożliwia ją kurier skierniewice https://www.spakuj-wyslij.pl/ - zerknij sobie na stronę, są podane wszystkie szczegóły. Choć oczywiście opcja nadania online też jest dostępna ;)
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: sprawdzony kurier

Post autor: magdi »

Teraz to jeśli o firmy kurierskie chodzi, to nie można powiedzieć wybór jest. Ja na przykład do Sendit się przekonałam, to broker kurierski. Można sobie konto założyć, też takie mam. Nadaję online, wszystko sobie mogę sprawdzić. Ważne dla mnie, że trzymają się terminów.
Awatar użytkownika
kira75
Posty: 50
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:42

Re: sprawdzony kurier

Post autor: kira75 »

U mnie to zawsze jest broker kurierski. Niezależnie od tego czy jest to przesyłka kurierska do niemiec, czy krajowa to broker najlepiej się sprawdza. Przez brokera nadasz paczkę szybko i wygodnie. Często też taniej. Dlatego popatrz na takich stronkach.
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: sprawdzony kurier

Post autor: codzienny »

Myślę, że dziś praktycznie każda firma kurierska jest sprawdzona i jak najbardziej warto jest korzystać właśnie z takich rozwiązań. Jak dla mnie również bardzo ważną sprawą jest jak najkrótszy czas dostarczenia przesyłki międzynarodowej. Jak czytałem na stronie https://www.sendit.pl/blog/od-czego-zal ... granicznej to już nawet wiem od czego to jest uzależnione.
Wiśnia

Re: sprawdzony kurier

Post autor: Wiśnia »

Wysyłając materiały drukowane do Niemiec, należy upewnić się, że nie naruszają one lokalnych przepisów dotyczących cenzury. Informacje o rodzajach materiałów, które mogą być uznane za nieodpowiednie, znajdują się na https://www.kochamrawe.pl/paczka-do-nie ... przesylce/ i jest to kluczowe dla zachowania zgodności z przepisami.
ODPOWIEDZ