Systemy alarmowe do firmy

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Sambor_71
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 23:21

Systemy alarmowe do firmy

Post autor: Sambor_71 »

Instalowaliście w waszych firmach systemy alarmowe? Ciekawi mnie, jakie zabezpieczenia są waszym zdaniem najskuteczniejsze. Ja obecnie posiadam jedynie system monitoringu, ale być może zdecyduję się też na ochronę fizyczną. Chyba każdemu z nas zależy, żeby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszych pracowników i przedsiębiorstwa, racja?
Lesław

Re: Systemy alarmowe do firmy

Post autor: Lesław »

Każda firma musi zadbać o bezpieczeństwo mienia i pracowników, dlatego też tak ważne są sprawnie działające systemy alarmowe. W moim przekonaniu im dłużej firma zajmująca się takim sprzętem utrzymuje się na rynku tym większe doświadczenie posiada w danej dziedzinie, dlatego też zdecydowałem się na usługi firmy Innex. https://innex.pl/systemy-alarmowe-i-przeciwpozarowe/
Paweł

Re: Systemy alarmowe do firmy

Post autor: Paweł »

Monitoring wizyjny to obecnie jedna z najskuteczniejszych form ochrony zakładu pracy, dzięki temu można mieć kontrole nad tym co dzieje się w zakładzie i na posesji całą dobę. A jak wiadomo, złodziei nie brakuje, więc lepiej zainwestować w dobry sprzęt do monitorowania,. Można też kupić czujniki ruchu, które dodatkowo będą uruchamiały alarmy.
damnęk

Re: Systemy alarmowe do firmy

Post autor: damnęk »

Trzeba zadbać o bezpieczeństwo w firmie i także czujniki dymu i gazu https://www.kalibrujemy.pl/29-czujniki- ... ymu-i-gazu okauzją się pomocne. Warto takie właśnie też dobrać do pomieszczeń w firmie. W domu także się sprawdzą. Mogą uratować życie takie czujniki.
kapitólny

Re: Systemy alarmowe do firmy

Post autor: kapitólny »

Akurat http://atline.pl/oferta/produkty/ dysponowali najrozsądniejszą ofertą pod tym względem. W szczególności upodobałem sobie czujniki ruchu, które w tym wypadku faktycznie robią wrażenie. Ta cena także potrafi zachwycić, także zwróć uwagę na produkty, którymi dysponują. Do bezpieczeństwa przywiązujemy sporą wagę a są ku temu powody!
żżż

Re: Systemy alarmowe do firmy

Post autor: żżż »

To bardzo dobry pomysł. Sami również zdecydowaliśmy się na ochronę poprzez monitoring wizyjny, on działa bardzo dobrze. Skorzystaliśmy z usług agencji ochrony GOT https://ochrona-got.pl/monitoring-wizyjny z Warszawy, która oczywiście polecam. Mają szeroki zakres usług, nie tylko monitorują nasz obiekt, ale także wcześniej sami zainstalowali wszystkie potrzebne nam urządzenia. Warto skorzystać z ich usług.
Zośka

Re: Systemy alarmowe do firmy

Post autor: Zośka »

Czujnik, sterowniki i przekaźniki oraz inne części i elementy automatyki przemysłowej dostaniecie na stronie https://gigaom.pl to bardzo dobry sklep internetowy gdzie macie szeroką ofertę najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach. Zobaczcie a sami się o tym przekonacie. Ja polecam bo tam zamawiam.
ODPOWIEDZ