Tłumaczenia prawne

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Tłumaczenia prawne

Post autor: Badaka »

Szukacie pomocy przy tłumaczeniach dokumentów prawnych? W takich przypadku trzeba koniecznie postawić na odpowiednich specjalistów - tłumaczy przysięgłych. Zapoznajcie się tu z szeroką ofertą od firmy http://www.verbo.com.pl Jeżeli chodzi o praktycznie każdego rodzaju tłumaczenia to tu będziecie mogli liczyć tu pomoc.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: Kamilla36 »

Jeśli chodzi o tłumaczenia prawne to polecam zgłosić się do biura tłumaczeń oferującego tłumaczenia konsekutywne na stronie: https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/. Jego oferta jest na tyle szeroka, że jest w stanie pomóc w każdej sytuacji. Biuro na pewno zajmie się tym doskonale i profesjonalnie.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2020, 9:40 przez Kamilla36, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: billy »

Co do takich usług to ja na pewno postawiłabym na biura tłumaczeń. Takie firmy jak http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia/umowy świetnie sprawdzą się na praktycznie każde wyzwanie. Pomagają na różne języki i nawet najbardziej skomplikowane, specjalistyczne teksty.
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 200
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: gadka »

Przede wszystkim trzeba szukać biura pod katem tego jaki język do przetłumaczenia nam jest potrzebny bo nie każde biuro specjalizuje się we wszystkich jezykach. Jak potrzebne Ci będzie tłumaczenie dokumentów itd, to polecam skorzystać z oferty https://turbotlumaczenia.pl/ To profesjonaliści w swoim fachu. Ja sama korzystam z ich usług od dłuższego czasu i nie mam na co narzekać.
Awatar użytkownika
Trenerka
Posty: 39
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:46

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: Trenerka »

W takich przypadkach trzeba postawić na pomoc odpowiednich tłumaczy. Myslę, że w takich firmach jak http://www.sct-tlumaczenia.pl będziecie spokojnie mogli liczyć na pomoc przy takich tłumaczeniach. W biurach tłumaczeń pracuje wielu doświadczonych tłumaczy
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: kivi »

Możecie również zgłosić się do profesjonalnego biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-dokumentow/ . Oni oferują usługi dla firm, jak i osób prywatnych. Dla nich pełne zadowolenie klienta jest priorytetem, dlatego dbają o jak najwyższą jakość świadczonych usług. W końcu tym bardziej jak chodzi o tłumaczenie różnorodnych dokumentów trzeba podejść z pełną dokładnością do danego tematu. Istotne jest zachowanie prawidłowej terminologii oraz zachowanie odpowiedniego tonu.
Awatar użytkownika
pakosia
Posty: 72
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:49

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: pakosia »

Tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl macie namiar na biuro, które zajmuje się między innymi tłumaczeniami specjalistycznymi. Można się też do nich zgłosić, jeśli potrzebujecie tłumaczeń ustnych. Stają się coraz bardziej popularne. Przydają się np. u notariusza podczas zawierania umów z obcokrajowcem.
ODPOWIEDZ