Wesele

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Kluka
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:59

Wesele

Post autor: Kluka »

Sprawdzonym miejscem na organizację wesela w bliskich okolicach Warszawy jest Willa Zagórze koło Sulejówka. Jest to nieduży, kameralny hotel z dużą salą weselną pod Warszawą. Willa Zagórze to sprawdzony lokal, który posiada ogromne doświadczenie w organizacji wesel i przyjęć okolicznościowych. Jeżeli chcecie obejrzeć Willę Zagórze to zerknijcie na ich stronę: http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-ok ... szawa.html
Awatar użytkownika
ropucha
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:29

Re: Wesele

Post autor: ropucha »

Coraz częściej decydujemy się na zorganizowanie wesela w restauracji. Dlatego też coraz ważniejsze jest dla nas jej wyposażenie. My jako właściciele hotelu staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów dlatego też zainwestowaliśmy w nowoczesne rozwiązania dla hoteli. Takie innowacje sprawiają że stajemy się coraz bardziej atrakcyjni dla naszych klientów a to przekłada się na naszą reklamę
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Wesele

Post autor: stokrotka »

Skoro tak to na pewno przyda Wam się pokaz barmański w wykonaniu mistrzów z grupy SPEEDBAR bo to firma z 14-letnim doświadczeniem na rynku Polskim i zagranicznym z rewelacyjnym programem który zachwyca widzów niezmiennie od lat
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Wesele

Post autor: magdi »

Wesele to wymaga wielu przygotowań. Nasze zaczęliśmy od wyboru sali. We Wrocławiu nie wyobrażałam sobie innego miejsca niż Glamour. Sala bankietowa na około 110 osób będzie idealna. Mnie tam cały wystrój urzekł, tym bardziej że byliśmy tam z moim jeszcze chłopakiem wtedy na weselu u znajomych, więc wiem jak się załoga stara pod każdym względem.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Wesele

Post autor: Weronika »

A jaka jest Waszym zdaniem najlepsza atrakcja na wesele? Czy wynajem fotobudki to według Was dobry pomysł? Byłam na kilku weselach, na których taka fotobudka była i musze przyznać, że wszyscy goście świetnie się przy tym bawili :)
Awatar użytkownika
poczusia
Posty: 14
Rejestracja: 27 cze 2020, 20:27

Re: Wesele

Post autor: poczusia »

Na weselu muszą się też znaleźć obowiązkowo najróżniejsze elementy dekoracyjne takie jak balony, girlandy, konfetti itp. Jeśli chcesz mieć wszystko w dobrej jakości to mogę polecić sklep https://godanparty.pl/ . Jak jest jakaś okazja to korzystam z ich oferty, bo mają chyba wszystko co człowiek może sobie wymyślić :)
ODPOWIEDZ