Wyposażenie dla niemowlaka

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
józefina84
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2020, 22:02

Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: józefina84 »

Cześć wam. Powoli organizuję wyprawkę dla mojego dziecka, a że nie chcę o niczym zapomnieć, to stwierdziłam, że zadam tu pytanie. Jakie wyposażenie jest waszym zdaniem najbardziej potrzebne dla niemowlaka? Wiem oczywiście, że rzecz takie jak wózki dziecięce to konieczność, ale może podpowiecie mi jeszcze coś. W każdym razie byłabym wdzięczna :)
piąstka

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: piąstka »

lozeczko i dobry materac np taki https://materacyk.pl/produkt/materac-se ... la-dzieci/ wozek oczywiscie na poczatek gondolka, fotelik do auta, spiworek do spania, smoczek sie moze przydac, kocyki, karuzela nad lozeczko, no duzo tego jest, zalezy czy stawiasz na wygode czy minimalizm :)
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Weronika »

Na pewno dla niemowlaka przyda się również jakiś porządny przewijak. Mi ostatnio udało się trafić na bardzo fajne komody z przewijakiem w sklepie internetowym z meblami dziecięcymi http://www.pinio.com.pl/meble/komoda-z- ... carpenter/. Moim zdaniem takie połączenie jest bardzo wygodne i fajnie wygląda. Jeśli więc szukacie czegoś takiego, to polecam tam zajrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Barucha »

no i wcześniej warto też pomyśleć o mleku modyfikowanym. Nawet jeśli zamierzamy karmić piersią nie można być pewnym, że wszystko będzie okay z pokarmem. Dlatego ja np już w trakcie ciąży czytałam takie artykuły https://dzidziusiowo.pl/niemowlak/zywie ... dyfikowane i rankingi w sieci
Awatar użytkownika
kira75
Posty: 50
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:42

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: kira75 »

Każdy niemowlak wcześniej czy później będzie się uczył chodzić. Jednak jeśli chcecie uchronić dziecko przed siniakami i potłuczeniami, to można zainwestować w kaski do nauki chodzenia. To przydatne akcesoria, które sprawią, że maluch nie będzie czuł bólu. Spory wybór jest na Tulisie.pl. Warto u nich kupować, bo część środków z każdej transakcji przekazują na rzecz biednych i potrzebujących dzieci.
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 44
Rejestracja: 26 mar 2020, 11:46

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Doris »

Ktoś wspominał o przewijaku. Ja też uważam, że to ważny element wyposażenia. Są na rynku modele jak ten https://mrbobas.pl/przewijak-twardy-kro ... ry-50x70cm wygodne w użytkowaniu i funkcjonalne. A ponadto bezpieczne. Ten model ma specjalnie wyprofilowane boki, które zabezpieczają dziecko przed zsunięciem.
rótkowski

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: rótkowski »

W ofercie https://aico.com.pl/oferta-producenci/ znajdziesz sporo konkretnego wyposażenia dla niemowlaka, także zainteresuj się tą ofertą. Stamtąd kupowaliśmy praktycznie wszystko pod nasze brzdąca, może i Wy tam coś znajdziecie? Wybór jest faktycznie szeroki.
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: MAYA »

Odpowiednia wyprawka to podstawa w momencie, gdy spodziewacie się dziecka. My sami długo wszystko kompletowaliśmy, ale teraz mamy już chyba wszystko co niezbędne. Ostatnio dokupiliśmy jeszcze kocyki wafelkowe, które są nie tylko ładne ale również wykonane z wyjątkowego materiału.
Rosoń

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Rosoń »

józefina84 pisze: ↑10 lut 2021, 3:15 Cześć wam. Powoli organizuję wyprawkę dla mojego dziecka, a że nie chcę o niczym zapomnieć, to stwierdziłam, że zadam tu pytanie. Jakie wyposażenie jest waszym zdaniem najbardziej potrzebne dla niemowlaka? Wiem oczywiście, że rzecz takie jak wózki dziecięce to konieczność, ale może podpowiecie mi jeszcze coś. W każdym razie byłabym wdzięczna :)
Na pewno przyda się coś na ząbkowanie. z bloga Phamily poznasz sprawdzone metody przynoszące ulgę dzieciom podczas ząbkowania.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Kamilla36 »

Nie możesz zapomnieć o odpowiednim wózku dla dziecka. Ja kupiłam Riko Nano Pro i na pewno nie zdecydowałabym się na coś innego. Wózek daje sobie radę w każdym terenie - ma świetną amortyzację, jest zwrotny i lekki. Ma pojemne siedzisko spacerówki i gondoli, a także kosz zakupowy, który pomieści naprawdę dużo rzeczy.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: stokrotka »

Jeśli chodzi o wózek nie do zdarcia, to kupisz go bezpośrednio od x-landera i to jest online i jednocześnie na żywo bo zamawiasz go sobie do domu na próbę i testujesz, spodoba się to zostawiasz, a jeśli nie to odsyłasz, to bardzo proste, dla mnie to idealne rozwiązanie bo nie muszę chodzić po sklepach w czasie pandemii
Fiołka

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Fiołka »

Zajrzyj na stronę https://mymini.pl/ - ja tam kupiłam śliczne otulacze tetrowe dla maluszka, a także gryzaki i pierwszą szczoteczkę do dziąseł. Dla starszego malucha mają tam natomiast śliczne silikonowe miseczki, łyżeczki, talerzyki, kreatywne zabawki itp. Wszystko wykonane z wysokiej jakości materiałów (głownie silikonu) - bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.
Cathertine

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Cathertine »

Któraś z Was wcześniej pisała o mleku modyfikowanym i tak, też jestem zdania, że warto mieć w domu "na czarną godzinę", ja planowałam karmić piersią, ale okazało się, że ze względów zdrowotnych nie mogę. Bardzo dobrze sprawdziło się u nas mleko Hipp Bio Combiotik, kupuję je w sklepie https://hipp.dodomku.pl
Kajka756

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Kajka756 »

autor: józefina84 » 10 lut 2021, 3:15

Cześć wam. Powoli organizuję wyprawkę dla mojego dziecka, a że nie chcę o niczym zapomnieć, to stwierdziłam, że zadam tu pytanie. Jakie wyposażenie jest waszym zdaniem najbardziej potrzebne dla niemowlaka? Wiem oczywiście, że rzecz takie jak wózki dziecięce to konieczność, ale może podpowiecie mi jeszcze coś. W każdym razie byłabym wdzięczna :)


Wózek jest oczywiście obowiązkowy. U mnie nie obejdzie się bez wózka rok po roku, bo moje dzieci nie będą się zbyt wiele różniły wiekiem. Zamierzam kupić dla nich Cavoe Avec. Ta marka przewija się w mojej wyszukiwarce od dawna, sporo się o niej naczytałam, więc wiem że wózek będzie dobrze się sprawdzać.
Rybka2525

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Rybka2525 »

autor: józefina84 » 10 lut 2021, 3:15
Cześć wam. Powoli organizuję wyprawkę dla mojego dziecka, a że nie chcę o niczym zapomnieć, to stwierdziłam, że zadam tu pytanie. Jakie wyposażenie jest waszym zdaniem najbardziej potrzebne dla niemowlaka? Wiem oczywiście, że rzecz takie jak wózki dziecięce to konieczność, ale może podpowiecie mi jeszcze coś. W każdym razie byłabym wdzięczna :)

Dla mnie wybór jest szczególnie trudny, bo spodziewam się bliźniąt. Już sam wybór wózka spędza mi sen z powiek, jednak już znalazłam wózek warty uwagi - Cavoe Avec. Jeśli potrzebujesz wózka rok po roku, bardziej komfortowego nie znajdziesz.
hali

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: hali »

na pewno jeśli rozglądacie za mlekiem modyfikowanym warto przejść się do doz, bo mają świetne ceny na mleko Bebilon, dostępne od ręki mają różne rodzaje, ja kupuję profutura
Gość

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Gość »

Obowiązkowo musisz kupić solidny wózek. Cavoe Moi+ to dosyć nowy wózek. Mimo tego, że jest na maksa lekki i nieduży, ma amortyzowane koła więc powinien sprawdzić się w każdym terenie, ale być też wygodnym w podróży.
Rosie23

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Rosie23 »

Obowiązkowym wyposażeniem na pewno jest wózek. Rozglądając się za nim polecam zastanowić się nad Riko Nesa. To wózek elegancki, nowoczesny i funkcjonalny. Myślę, że przez całe wózkowanie będzie dawać Wam wyłącznie miłe wspomnienia.
Ulinka39

Re: Wyposażenie dla niemowlaka

Post autor: Ulinka39 »

Wybór wózka dla mnie był najtrudniejszy i to jemu poświęciłam najwięcej czasu. Najbardziej jednak odpowiada mi Riko Side. Widziałaś już ofertę tego wózka??

mięso ekologiczne sklep
ODPOWIEDZ