Zarządzanie nieruchomościami

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 74
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:56

Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: mleczko90 »

hej
Pytanie do osób, które wynajmują lokale. Korzystacie z jakichś firm ,które pomagają wam to wszystko ogarniać? Ja osobiście współpracuję z https://altiplano.pl/ i jestem zadowolony ze współpracy. Rynek nieruchomości jest teraz bardzo popularny i dużo osób zaczyna inwestować w mieszkania. Uważam, że pasywny dochód jest wtedy, kiedy nie musimy nic robić a taka sytuacja jest wtedy kiedy mamy firmę zarządzająca za nas. Jak to wygląda u was? W jakich rejonach działacie? Ja na terenie Warszawy
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
alik
Posty: 94
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:52

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: alik »

Jeśli pytasz o inwestowanie i doradztwo, jeśli chodzi o inwestycje nieruchomościowe, to ja Ci doradzam kontakt z https://optimalpartners.pl/ . Oferują bardzo ciekawe działki - kompleks nazywa się Marina Ryn i tu powstanie strefa apartamentów, działek pod budowę domów, hotel, centrum rehabilitacjii dla kuracjuszy. Można tu kupić działkę, pobudować domek i wynajmować. Miejsce idealne i będzie pełne obłożenie w sezonie.
Buśka

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: Buśka »

My do zarządzania nieruchomościami po prostu wynajęliśmy odpowiednią firmę i polecam ich osobiście - http://www.kupiec-zarzadca.pl/ U nas się sprawdzają i nie mam żadnych zastrzeżeń do tego jak wykonują swoje obowiązki! Super ludzie i bardzo profesjonalni
Gość

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: Gość »

Która firma zarządzająca nieruchomościami jest najlepsza w moim regionie? Poszukuję rekomendacji dotyczących firm, które są nie tylko kompetentne technicznie, ale także elastyczne i skuteczne w rozwiązywaniu problemów. Czy ktoś mógłby polecić mi firmę, z którą miał pozytywne doświadczenia?
minezka

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: minezka »

Ja duzo dobrego slyszalam o firmie Per Modum - znajdziesz ich na https://www.per-modum.pl/ - to profesjonalisci jesli chodzi o temat zarzadzania nieruchomosciami - nawet szkolenia w tym zakresie prowadza, wiec faktycznie wiedza z czym sie to je ;)
Dżony

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: Dżony »

Choć skup nieruchomości za gotówkę może wydawać się prostą i wygodną opcją, warto również zwrócić uwagę na potencjalne ryzyka. Serwisy takie jak https://homly.to/ mogą oferować niższe ceny, co dla niektórych sprzedających może być niekorzystne, zwłaszcza jeśli istnieje potrzeba maksymalizacji zysku z inwestycji w nieruchomość.
Człowiek

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: Człowiek »

Inną formą własności, która może interesować przyszłych właścicieli, jest użytkowanie wieczyste. Chociaż praktyka ta jest stopniowo zastępowana przez pełną własność, nadal istnieje wiele nieruchomości, szczególnie gruntów, które są przedmiotem tego rodzaju praw. Użytkowanie wieczyste daje prawo do korzystania z gruntu na nieograniczony czas, lecz nie przekłada się na pełną własność gruntu. Szczegóły dotyczące tej i innych form własności można przeczytać na https://ronson.pl/blog/jakie-sa-formy-w ... ia-i-domu/ i fajnie jest o tym pamiętać.
nowamieszkaka

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: nowamieszkaka »

Sprawdzam sobie mieszkania do wynajęcia i nie powiem, ale ważną kwestią dla mnie jest na przykład to, kto administruje budynkiem. One nie tylko powinny ładnie wyglądać, ale przede wszystkim to patent na to, by wygodnie mieszkać. I zastanawiam się, czy zarządzanie nieruchomościami Sosnowiec obsługiwana jest przez odpowiednią firmę, której można ufać. Co powiecie ?
ODPOWIEDZ