Żłobek Anteczek Warszawa

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
Stojan-88
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2020, 3:20

Żłobek Anteczek Warszawa

Post autor: Stojan-88 »

Słyszeliście o żłobku Anteczek w Warszawie? Możecie podzielić się ze mną opiniami na jego temat? Zastanawiamy się z żoną nad zapisaniem tam synka, dlatego zależy nam na znalezieniu zaufanej placówki.
Awatar użytkownika
Miłogost
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 22:34

Re: Żłobek Anteczek Warszawa

Post autor: Miłogost »

To bardzo fajne miejsce dla każdego malucha. Chodzi tam moja córka i wiem, że jest pod opieką wykwalifikowanej kadry, która ma świetne podejście do dzieci. Myślę też, że cennik jest rozsądny, a to też ważne przy wyborze tego typu placówek. Mogę polecić.
Awatar użytkownika
kordian96
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 13:26

Re: Żłobek Anteczek Warszawa

Post autor: kordian96 »

Pozytywne opinie o żłobku Anteczek mówią same za siebie. To placówka polecana przez wielu rodziców ze względu na dobrą opiekę, liczne dodatkowe zajęcia i świetną kadrę. Ja się pod tym podpisuję i chętnie posyłam tam mojego synka.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 10:34

Re: Żłobek Anteczek Warszawa

Post autor: Luizka56 »

Ja z kolei z czystym sumieniem mogę polecić żłobek Tequesta. Opiekę nad grupą krokodylków sprawuje p. Magda i Ms. Victoria - maluchy są w dobrych rękach. Co więcej, placówka jest systematycznie dezynfekowana i ozonowana, a kadra badana. Moja druga córcia chodzi tutaj do zerówki i obie jesteśmy bardzo zadowolone.
ODPOWIEDZ