znaki drogowe

To przestrzeń na wszystkie tematy, których nie udało Ci się dopasować do konkretnego wątku.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

znaki drogowe

Post autor: marmaj77 »

Gdzie kupowaliście znaki i tablice drogowe?
Awatar użytkownika
zereus
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:42

Re: znaki drogowe

Post autor: zereus »

Znam dobrą firmę od tego - https://www.znakbig.pl/ ze Śremu pod Poznaniem. Sprzedają znaki i akcesoria drogowe, m.in. urządzenia sygnalizacyjne, bariery drogowe i ograniczniki parkingowe czy progi zwalniające. Wszystko co od nich braliśmy jest solidne, porządnie wykonane i dobrze nam służy no i firma nie przesadza też z cenami, także to tez duży plus. Działają w całej Polsce.
Awatar użytkownika
annik
Posty: 74
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:59

Re: znaki drogowe

Post autor: annik »

To ja z kolei też mam dobry namiar - na firmę z Redy https://andros-reda.pl to bardzo dobrzy profesjonaliści z fajną, szeroką ofertą. Jakość ich produktów to pierwsza klasa i do tego ceny mają dobre. Firma oferuje też elementy architektury miejskiej czy tablice reklamowe, także tym bardziej warto do nich zajrzeć.
wład

Re: znaki drogowe

Post autor: wład »

Moim zdaniem, bardzo dobrą firmą, związaną z branżą drogową, jest ten sklep internetowy: http://DROGOWE.COM.PL. Jeśli potrzebujecie pachołków, taśm ostrzegawczych lub ograniczników to warto zaznajomić się z ich ofertą. Mają naprawdę całą masę produktów w bardzo dobrej cenie.
Awatar użytkownika
tande
Posty: 58
Rejestracja: 18 lut 2019, 10:04

Re: znaki drogowe

Post autor: tande »

Jeżeli zależy Wam na profesjonalnych znakach to myślę, że może Was również zainteresować producent znaków drogowych Szczecin Drogmal: http://drogmal.pl/ . Warto się zainteresować bliżej ich ofertą - oni zajmują się produkcją różnego rodzaju oznakowań. Na pewno znajdziesz to, czego szukasz.
łuukasz

Re: znaki drogowe

Post autor: łuukasz »

Nie tylko znaki drogowe, ale czasem potrzebne są też przeróżne bariery, czy tablice kierujące. Czasem ciężko znaleźć takie rzeczy do kupienia, ja się kiedyś mocno naszukałem, ale na szczęście znalazłem to miejsce - https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... i-uchylne/, jeśli ktoś w takiej branży pracuje to polecam :)
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: znaki drogowe

Post autor: martka »

Warto rownież dodać, ze bardzo ważną funkcję pełnią progi zwalniające Dzięki takim progom, skutecznie zniwelujesz przekraczaną prędkość samochodów i kierowców.
Gość

Re: znaki drogowe

Post autor: Gość »

Jak chcecie postawić znaki drogowe to ja polecam wam ofertę na nicrobase modułowe podstawy drogowe które są solidne i sprawdzą się dobrze. Jest wiele ofert ale ta się wyróżnia jednak, porównywałem różne opcje.
Kiełbasa

Re: znaki drogowe

Post autor: Kiełbasa »

Montaż kocich oczek drogowych jest stosunkowo prostym procesem, ale wymaga przestrzegania kilku kluczowych zasad. Pierwszym krokiem jest przygotowanie nawierzchni, która powinna być czysta i sucha. Następnie należy zaznaczyć miejsca, w których kocie oczka mają być zamontowane. Szczegółowy przewodnik krok po kroku, jak prawidłowo montować te urządzenia, znajdziesz na stronie https://fachowenarzedzia.pl/jak-montowa ... a-drogowe/ i pamiętaj, że prawidłowy montaż tych elementów jest kluczowy dla ich skuteczności i trwałości.
Borowik

Re: znaki drogowe

Post autor: Borowik »

Wytrzymałość na warunki atmosferyczne jest niezbędnym kryterium przy wyborze pachołka drogowego. Materiały takie jak PVC czy polietylen zapewniają dobrą odporność na zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie UV. Aby uzyskać więcej informacji na temat materiałów i ich właściwości, odsyłam do artykułu https://posamochod.pl/blog/jak-wybrac-o ... 079993pc1/ i dobra decyzja zakupowa to taka, która uwzględnia długoterminową trwałość produktu.
Misiek

Re: znaki drogowe

Post autor: Misiek »

Utrzymanie właściwego stanu znaków drogowych i tablic dodatkowych, dostępnych na https://cenyonline.pl/tabliczki-do-znak ... drogowe24/ jest niezbędne do zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa na drogach. Regularne przeglądy i wymiana uszkodzonych lub nieczytelnych elementów oznakowania powinny być standardową praktyką. Inwestycja w wysokiej jakości tabliczki to inwestycja w długoterminową trwałość i widoczność znaków, co bezpośrednio wpływa na redukcję liczby zdarzeń drogowych.
ODPOWIEDZ