Dobry lekarz alergolog

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Regina-73
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2020, 20:23

Dobry lekarz alergolog

Post autor: Regina-73 »

Witajcie. Poszukuję sprawdzonej i godnej zaufania przychodni alergologicznej w Aleksandrowie Łódzkim. Gdzie polecacie zapisać się na testy i leczenie?
Awatar użytkownika
Samantra
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2020, 15:20

Re: Dobry lekarz alergolog

Post autor: Samantra »

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z poradnią vitamed.info.pl. Przyjmują tam lekarze wielu specjalizacji, ale widać, że każdy z nich leczy z powołania :) Stawiają trafne diagnozy i prowadzą skuteczne leczenie. Bardzo polecam się tam zapisać!
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Dobry lekarz alergolog

Post autor: marmaj77 »

Z tych okolic nie znam żadnego alergologa, ale z Lublina wspaniała lekarka to pani Teresa Stelmasiak . Tu sobie sprawdźcie jej stronę internetową http://www.alergolog.lublin.pl/ Pani doktor to super osoba i bardzo doświadczony alergolog, także na bank dobrze wam pomoże. Ja dzięki niej mam dużo mniejsze problemy z alergią a miałem wcześniej spore problemy w okresie pylenia uczulających mnie roślin.
ŻawadzkaŻ

Re: Dobry lekarz alergolog

Post autor: ŻawadzkaŻ »

W żywcu jest bardzo dobry alergolog na Osiedlu Młodych w Żywcu http://www.larmed.pl/kontakt . Chodzę tam od 3 lat i teraz wiem, że żyję....bo mój wcześniejszy alergolog nie umiał mnie leczyć. Alergolog z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej LAR-MED od razu wziął mnie w obroty i zrobił testy skórne i testy z krwi. Zostały mi podane odpowiednie leki i już jest lepiej.
ODPOWIEDZ