Dom opieki

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Dom opieki

Post autor: Myszka »

Poszukuję dobrego domu seniora dla mojej babci - niestety nikt z rodziny nie moze pozwolic sobie na calodobowa opieke nad nia ze wzgledu na pracę. Moze tak Dom Seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu/ ? W sumie to niedaleko mojego miejsca zamieszkania bo w Piotrkowie Kujawskim nieopodal Inowroclawia. Widzę ,że budynek jest dobrze wyposazony a personel specjalnie wyszkolony do opieki nad starszymi. Co wiecej, na stronie mozna wyczytac ze czesto organizuja seniorom ciekawe zajecia, co myslicie?
Awatar użytkownika
mateo
Posty: 29
Rejestracja: 27 lis 2019, 13:24

Re: Dom opieki

Post autor: mateo »

dobrze, że są takie domy uważam
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Dom opieki

Post autor: magdi »

Można takie domy opieki znaleźć, w różnych częściach kraju. Według mnie dobrze, że takie powstają, są różne sytuacje. Najważniejsze, żeby osoba starsza nie była sama. Są nawet dzienne domy opieki dla seniorów. W zależności od potrzeb można wybrać pobyt dzienny, krótko lub długoterminowy. A już więcej o dziennym pobycie w domu seniora dla osób starszych na stronie Magdalenka.org można znaleźć. Wszystko jest dokładnie opisane na co można liczyć.
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Dom opieki

Post autor: radosna »

Starość nie radość się mówi i coś w tym jest. My też nie podołaliśmy w opiece nad babcią i aktualnie przebywa w Nowym Dworze Mazowieckim w ZOLu "Dom Rodzinny". Tam ma zapewnioną stałą i dobrą opiekę, a to jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
megdynka
Posty: 80
Rejestracja: 28 wrz 2019, 21:19

Re: Dom opieki

Post autor: megdynka »

my zapisaliśmy babcię do http://podtopolami.eu ma zapewnioną naprawdę dobrą opiekę, oraz ma zaspokajane wszelkie potrzeby natury psychicznej jak i fizycznej:w ogólnym skrócie niczego mu tam nie brakuj.
ODPOWIEDZ