Dyskopatia

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 31
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:02

Dyskopatia

Post autor: heniutek »

Czy wiecie może gdzie dyskopatia w Gdańsku jest najskuteczniej leczona? Nie ukrywam, że internet był sprawdzany chyba w każdym możliwym kierunku. Potrzebujemy dla osoby bliskiej naprawdę sprawdzonych specjalistów. Czy macie może wiedzę o ośrodku Ortopedika? W Warszawie działa on bardzo prężnie i ma dobrą renomę, jak to jest jednak z oddziałem gdańskim to nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
Kropkanadi
Posty: 66
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:51

Re: Dyskopatia

Post autor: Kropkanadi »

Dyskopatii dotyczącej odcinka lędźwiowego może towarzyszyć ból w dole pleców. Dokuczliwy ból można leczyć rozmaitymi sposobami. Bardzo przystępnie metody łagodzenia bólu zostały opisane w artykułach znajdujących się na stronie wibroterapia.com. Polecam zajrzeć bo można dowiedzieć się bardzo ciekawych informacji.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2019, 17:07

Re: Dyskopatia

Post autor: penny »

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie najskuteczniej wyleczysz dyskopatię w Gdańsku, to Ci powiem, że tylko w prywatnym centrum chirurgii specjalistycznej Orotpedika. Specjalizują się właśnie w schorzeniach ortopedycznych. Polecam Ci to miejsce, bo mam w rodzinie kilka osób, które się tam leczyły i są zadowolone z opieki.
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Re: Dyskopatia

Post autor: Myszka »

Ja akurat znam dobrych rehabilitantów z Krakowa. Zadzwoniłam do rehaexpert http://www.rehaexpert.com.pl/ ponieważ mają opcję rehabilitacji z dojazdem do pacjenta . Niestety ból kręgosłupa jest tak silny że nie wytrzymałabym długo poza domem ,dlatego potrzebowałam pilnej i profesjonalnej pomocy.
ODPOWIEDZ