Fizjoterapeuta - kogo polecicie do zdalnej konsultacji?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
MartynaWaś

Fizjoterapeuta - kogo polecicie do zdalnej konsultacji?

Post autor: MartynaWaś »

Pomoc potrzebna – mam rehabilitację kolana po operacji, a mój fizjoteraupeta niestety wyjechał z Polski na jakiś czas, a chciałabym nawet online porozmawiać z kimś o postępach, może zyskać nowy zestaw ćwiczeń itd., może doradzicie do jakiego fizjoterapeuty umówić się na konsultację online? Nie chcę celować w przychodnię, tylko zapłacić, załatwić to raz dwa i mieć kontakt z profesjonalistą. Widzę, że w bazie https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja mają takich lekarzy do konsultacji online – może jest tam ktoś, kogo cenicie i podpowiecie? Z góry dzięki za każdą pomoc.
Joluś

Re: Fizjoterapeuta - kogo polecicie do zdalnej konsultacji?

Post autor: Joluś »

Nigdy nie musiałam korzystać z rehabilitacji,
ale jak tak widzę tych lekarzy z tej bazy to jest kilku których tu obok poznaje moja babcia, ona po udarze się rehabilituje jeszcze.
nawet nie wiedziałyśmy że można też zdalnie się dopytać.

dzieki za tipa!

ławy rozsuwane i podnoszone
kaźka1

Re: Fizjoterapeuta - kogo polecicie do zdalnej konsultacji?

Post autor: kaźka1 »

W takiej sytuacji czasem trzeba zaopatrzyć się także w sprzęt do rehabilitacji. Warto wiedzieć, że taki sprzęt można zamówić przez internet. Wystarczy zajrzeć do sklepu internetowego Orteo, gdzie znajdziecie nawet profesjonalne ortezy ręki i barku: https://www.orteo.pl/ortezy-reki-i-barku .
ODPOWIEDZ