Gdzie kupujecie artykuły do dezynfekcji?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Marcelina-86
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2019, 6:20

Gdzie kupujecie artykuły do dezynfekcji?

Post autor: Marcelina-86 »

Hej! Znacie może jakiś sklep, w którym można zakupić dobrej jakości artykuły do dezynfekcji? Potrzebuję wyposażyć się w artykuły do mycia rąk, dezynfekcji rąk i czyszczenia sprzętów. Dajcie mi znać, czy znacie jakieś sklepy internetowe!
Awatar użytkownika
gerwazy1975
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2019, 7:12

Re: Gdzie kupujecie artykuły do dezynfekcji?

Post autor: gerwazy1975 »

Hmm… Jeśli chodzi o artykuły do dezynfekcji, to sprawdź asortyment na asinos.pl. Kupisz tam chusteczki do dezynfekcji, płyny do czyszczenia, mydła i inne środki.
Awatar użytkownika
Teodor_94
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:28

Re: Gdzie kupujecie artykuły do dezynfekcji?

Post autor: Teodor_94 »

Również myślę, że asinos to dobrze wyposażony sklep medyczny. Wybór artykułów jest bardzo duży, a ceny stosunkowo niskie. Na pewno kupisz tam artykuły do dezynfekcji.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Gdzie kupujecie artykuły do dezynfekcji?

Post autor: Weronika »

Ja słyszałam, że w aptekach jest bardzo dobry środek odkażający octenisept, który działa przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwwirusowo. Czy ktoś z Was miał może okazję go stosować ?
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 29
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:53

Re: Gdzie kupujecie artykuły do dezynfekcji?

Post autor: AbiUbu »

Warto robić zakupy takich środków także do pracy. Aby w praktyce realizować zalecenia władz odnośnie nowego reżimu sanitarnego w miejscu pracy najlepiej by było, gdyby każdy z pracowników miał obok siebie chusteczki do dezynfekcji 160 szt.
ODPOWIEDZ