Jaka poradnia terapeutyczna?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Lechoslaw85
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2020, 14:53

Jaka poradnia terapeutyczna?

Post autor: Lechoslaw85 »

Jaką poradnię terapeutyczną we Wrocławiu możecie polecić? Interesuje mnie zapisanie się na terapię uzależnień. Chciałbym leczyć się u kogoś godnego zaufania.
Awatar użytkownika
sandra_78
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 5:02

Re: Jaka poradnia terapeutyczna?

Post autor: sandra_78 »

Na wstępie muszę Ci pogratulować dobre decyzji, żeby zapisać się na terapię :) Polecam poradniasalomon.pl. Przyjmują tam wspaniali terapeuci z idealnym podejściem do pacjenta. Otoczą się kompleksową opieką i pomogą wyjść z uzależnienia, gwarantuję :)
Awatar użytkownika
Alicja00
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:45

Re: Jaka poradnia terapeutyczna?

Post autor: Alicja00 »

Na początku zadaj sobie pytanie dlaczego popadłeś w uzależnienia. Jaka jest jego przyczyna? Może problemy w pracy, albo w rodzinie? A może całkiem coś innego. Warto też powalczyć w tej kwestii i udać się do psychiatry, który pomoże ułożyć ci swoje życie od podstaw i rozwiązać problem, który to wszystko zapoczątkował. Mogę ci polecić klinikę psychologiczno- psychiatryczną Psychomedic, która udziela wideo konsultacji.
Awatar użytkownika
mencka
Posty: 69
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:53

Re: Jaka poradnia terapeutyczna?

Post autor: mencka »

Faktycznie dobrze byłoby znać przyczynę, ale też niełatwo jest do niej dojść. W tym na pewno pomocny okaże się terapeuta, dlatego radzę się do niego zgłosić. Także, aby nie ciągnęło do alkoholu można pomyśleć o wszywce alkoholowej i takie rozwiązanie tu https://esperalwarszawa.pl/esperal-wszy ... azowiecki/ jest proponowane
ODPOWIEDZ