Kupowanie leków online - jaka apteka?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:36

Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: storczyk »

Myślę, że obecnie najbezpieczniej jest kupować wszystko online. Oczywiście najważniejsze są rzeczy pierwszej potrzeby takie jak leki. Można je kupić w aptece internetowej takiej jak ta: https://www.apteka-leki.pl/. Można tam kupić wszystkie niezbędne leki które pomogą nam przetrwać trudne czasy. Dajcie znać, czy coś tam zamawialiście i jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: serena »

Masz rację. W tej sytuacji nie ma co ryzykować własnego zdrowia, jeśli naprawdę nie ma takiej konieczności. Miło, że zostawiłaś link do tej apteki. Właśnie kończą mi się zapasy leku calperos otc https://calperos.pl/calperos-lek-otc, więc muszę zamówić. Można go dostać bez recepty, więc chyba zamówię większą ilość. Jestem już w takim wieku, w którym powinnam dostarczać więcej wapna i witaminy D chcąc się ustrzec przed osteoporozą. Jednak wolę brać suplementy. Mam pewność, że dostarczam odpowiednią dawkę do organizmu.
ODPOWIEDZ