Leczenie kanałowe w Warszawie

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
angelina1966
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2020, 21:39

Leczenie kanałowe w Warszawie

Post autor: angelina1966 »

Witam, poszukuję prywatnej kliniki stomatologicznej w Warszawie, która zajmie się leczeniem kanałowym zęba. Znacie kogoś, kto nie jest typowym dentystą-sadystą?
Awatar użytkownika
ludomir-69
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2019, 14:35

Re: Leczenie kanałowe w Warszawie

Post autor: ludomir-69 »

Ja leczę się u http://prodentika.com.pl/ i muszę przyznać, że mają świetne podejście do pacjentów. Nie spodziewałbym się nigdy, że leczenie zębów może być praktycznie bezbolesne. To też zasługa dużego doświadczenia i wiedzy lekarzy, którzy przyjmują w tym gabinecie. Na stronie znajdziesz cennik i ich pełną ofertę :)
Ełureka.56

Re: Leczenie kanałowe w Warszawie

Post autor: Ełureka.56 »

ludomir-69 pisze: ↑21 kwie 2020, 8:09 Ja leczę się u https://edclinic.pl/uslugi/leczenie-kanalowe-torun/ i muszę przyznać, że mają świetne podejście do pacjentów. Nie spodziewałbym się nigdy, że leczenie zębów może być praktycznie bezbolesne. To też zasługa dużego doświadczenia i wiedzy lekarzy, którzy przyjmują w tym gabinecie. Na stronie znajdziesz cennik i ich pełną ofertę :)
Potwierdzam. Świetni specjaliści z podejściem do pacjenta. Obawiałem się nieco leczenia kanałowego, ale z dobrym specjalistą żadne leczenie nie jest straszne. No i nie bolało.
ODPOWIEDZ