Leczenie w prywatnej przychodni

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
sarita1972
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2020, 13:33

Leczenie w prywatnej przychodni

Post autor: sarita1972 »

Leczycie się w prywatnych przychodniach? Mnie wydaje się, że obsługa tam jest o niebo lepsza. Ostatnio zastanawiałam się, czy nie zapisać się do centrum medycznego vitamed.info.pl w Aleksandrowie Łódzkim. Jak myślicie, warto?
Awatar użytkownika
Miłowit
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2020, 15:19

Re: Leczenie w prywatnej przychodni

Post autor: Miłowit »

Ja uważam, że warto. W poradni Vitamed przyjmuje wiele lekarzy, którzy dobrze wiedzą, jak odpowiednio zająć się każdym pacjentem. Można tam też wykonać badania laboratoryjne albo zapisać się na zabieg. Świetna placówka, godna polecenia.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Leczenie w prywatnej przychodni

Post autor: stokrotka »

Moja przychodnia też jest sprawdzona, są tu świetni lekarze. Zawsze coś poradzą nawet w tych trudnych czasach. Jak nie mogłam zrobić cytologii to ginekolog zalecił mi papilocare, nawet gdyby w tym czasie wirus hpv mnie zaatakował to ten żel załatwi sprawę bo działa również profilaktycznie
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 150
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Leczenie w prywatnej przychodni

Post autor: caryca »

Leczę się w prywatnej przychodni ale dzięki temu jestem lepiej zaopiekowana. Nawet jak powiedziałam o swoich objawach lekarzowi to nie zbagatelizował tego i wysłał mnie na szczegółowe badania w kierunku endometriozy do szpitala medicover. Miałam tam robioną między innymi sonovaginografię
vużka

Re: Leczenie w prywatnej przychodni

Post autor: vużka »

Ja też od bardzo dawna leczę się tylko prywatnie i nie narzekam, Jak mieszkacie w Warszawie i szukacie takiej dobrej placówki medycznej to zdecydowanie polecam przychodnię Medivita ( Mokotów). Szybkie terminy, zaangażowani w prace lekarze i pielęgniarki. Teraz można nawet umówić się na konsultację on-line.
ODPOWIEDZ