Lekarz specjalista na już

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Gustawa_92

Lekarz specjalista na już

Post autor: Gustawa_92 »

Witam. Poszukuję lekarza laryngologa w Aleksandrowie Łódzkim, interesują mnie jak najkrótsze terminy.
Awatar użytkownika
semira

Re: Lekarz specjalista na już

Post autor: semira »

Ja chodzę do Vitamedu, zwykle nie ma tam zbyt długiego oczekiwania na wizytę u specjalisty, a mają dobrych lekarzy. Spróbuj, polecam.
Awatar użytkownika
Agnieszka4545

Post autor: Agnieszka4545 »

Bardzo dobra Pani doktor, która przyjmuje w gabinecie Prima Med, a którą chciałabym polecić w Krakowie, to Weronika Pac
Awatar użytkownika
marmaj77

Post autor: marmaj77 »

Ja chodzę do Medis w Katowicach. Na już to doradzam usługi komercyjne, https://www.medis.pl/uslugi/uslugi-komercyjne a tak to mają też część specjalistów w ramach NFZ. Bardzo dobrze oceniam tę przychodnię, maja dobrych lekarzy no i nawet w ramach NFZ na wizytę u lekarza rodzinnego nie czekam jakoś długo.
Awatar użytkownika
alik

Post autor: alik »

Wiecie co? Jak zachodzi potrzeba szybkiej konsultacji, to zamawiam lekarza na wizytę domową. W Krakowie polecam specjalistów z https://lekarze-krakow.com.pl/ . Jak do tej pory korzystałam z ich internisty, a dla mamy zamawiałam kardiologa. Jestem bardzo zadowolona z takiej usługi.
Awatar użytkownika
eleonor34

Post autor: eleonor34 »

Jeśli ktoś potrzebuje dobrej rehabilitacji to Kriosonik ma świetnych specjalistów.Bardzo dobry sprzęt do rehabilitacji. Warto skorzystac z ich usług.
Kaśka

Post autor: Kaśka »

Ja dobrego specjalistę mogę polecić na pewno w Centrum medycznym Gocław https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/internista/ jako interniste i nie tylko. Warto czasem szukać takich ciekawych ofert i wykwalifikowanej kadry lekarzy, aby dowiedzieć się wreszcie co nam dolega tak naprawdę.
Sławek

Post autor: Sławek »

Jasne, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej zorganizować odpowiednie wsparcie dla siebie chociażby poprzez dobór miejsc, z których będziecie korzystali. Wiem, że dobrym wyborem dla Was może być to, byście odpowiednich lekarzy poszukali w https://lekarzebezkolejki.pl//lekarz-me ... y/warszawa więc skorzystajcie z tego już w tym momencie.
Awatar użytkownika
kokielka

Post autor: kokielka »

Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć odpowiedniego lekarza i to szybko. U mnie jak potrzebowałam skontaktować się z urologiem to wiedziałam, że najlepszym wyborem będzie umówienie się na wizytę do szpitalu Mazovia. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnemu sprzętowi wiedziałam że będę w najlepszych rękach.
Awatar użytkownika
Bellana

Post autor: Bellana »

Jak ktoś z okolic Torunia to warto zajrzeć do przychodni Nasz Lekarz ,tam maja mnóstwo specjalistów. Oczywiście trzeba wpierw zadzwonić, takie są wymogi teraz przy pandemii ale bez problemu umówią wizytę

angielski kurs wakacyjny
któż

Post autor: któż »

Rehabilitacja dla człowieka jest czymś naprawdę bardzo ważny, ponieważ dzięki niej można powrócić do danej sprawności lub częściowej. Wszystko w zależności od problemu, jaki zaistniał etc. Najważniejsze jest to, aby wybrać jak najlepszą placówkę. Według mnie w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie znajdziecie fachową pomoc. Mają oni najlepszych specjalistów oraz wysokiej klasy sprzęty do rehabilitacji. Poważnie podchodzą również do tematu obecnej pandemii i stosują się do wszystkich zasad, jakie aktualnie obowiązują.
alicja249ź

Post autor: alicja249ź »

Cześć. Na początku polecam Ci wykonać bardzo dobre badania laboratoryjne w domu
. Firma dojeżdża do Ciebie szybko i sprawnie. Ceny są naprawde atrakcyjne. A znajdziesz tam dla siebie każdego specjalisty jakiego potrzebujesz. Więc szczerze polecam. Pozdrawiam ;)
Jędza

Post autor: Jędza »

Jeśli ktoś by potrzebował dobrego gabinetu USG w Warszawie to dobrym rozwiązaniem jest https://www.gabinetusg.com.pl/ To prywatna przychodnia zatrudniająca świetnych specjalistów a gabinety USG są bardzo dobrze wyposażone. Wykonują USG ortopedyczne, jamy brzusznej, piersi, serca itp. Są też badania USG dla dzieci więc masz wszystko w jednym miejscu w atrakcyjnej cenie.
Mirenka Tuśko

Post autor: Mirenka Tuśko »

Ostatnio potrzebowałam pilnej wizyty u dermatologa. Udało mi się zapisać za pomocą aplikacja do umawiania wizyt. Mogłam d razu zobaczyć dostępne terminy i wybrać najbardziej odpowiednią dla mnie godzinę. Niestety nie mogła to być tele-porada, ale i tak fajnie , bo czekałam tylko około tygodnia.
Dariusz Sałata

Post autor: Dariusz Sałata »

U specjalisty do którego chodzę, także można się zapisać przez taki program. Chodzę do fizjoterapeuty od ponad roku i tam do rejestracji służy kalendarz fizjoterapeutyczny. Zazwyczaj umawiam się od razu po odbytej wizycie, gdyż jest najwięcej wolnych terminów. Najbardziej mi pasują wtorki i godziny popołudniowe.
miłoszz

Post autor: miłoszz »

Jeśli szukasz specjalisty na już to mogę polecić ci kontakt z lekarze online . Tutaj nie trzeba czekać miesiącami na wizytę, czy stać długo w kolejce by zapisać się na jakiś termin. Wszystko załatwisz przez telefon i to w bardzo dobrej cenie. ;)pozdrawiam
kariśka

Post autor: kariśka »

Gdyby ktoś z Was szukał na już lekarza medycyny pracy to zdecydowanie polecam zgłosić się do przychodni Medivita w Warszawie. Najlepsze jest to, ze nie trzeba jechać nawet na miejsce na Mokotów, możliwa jest też konsultacja online :) bardzo sprawna, pomocna i sympatyczna obsługa to duży atut tej przychodni :)
miłka

Post autor: miłka »

Potrzebowałam dobrego ginekologa, specjalisty od endometriozy ale na szczęście trafiłam na bardzo dobrych ginekologów w szpitalu medicover, zostałam tam skierowana z podejrzeniem endometriozy i lekarze bardzo troskliwie się mną zajeli, jestem już po innowacyjnym zabiegu przeprowadzonym w asyście robota da vinci
Piotrówska

Post autor: Piotrówska »

Gustawa_92 pisze: ↑03 kwie 2020, 23:08 Witam. Poszukuję lekarza laryngologa w Aleksandrowie Łódzkim, interesują mnie jak najkrótsze terminy.
Wydaje mi się, że tak na już to ciężko o termin wolny, ale wg mnie powinnaś obdzwonić po prostu przychodnie i poradnie laryngologiczne i zaklepywać termin jak tylko jest jakiś wolny.
Czasem się udaje wstrzelić w jakieś okienko, więc warto próbować.

Możesz też zapisać się z dnia na dzień na konsultację online u jakiegokolwiek z dobrych laryngologów w Polsce, którzy taką opcję mają. Widziałam, że dużo osób korzysta z bazy telemedi, tu https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja
i tam jest specjalizacja taka, wybierasz, sprawdzasz lekarzy po opiniach, umawiasz się, płacisz i masz super szybko.
MagdaŻ1234

Post autor: MagdaŻ1234 »

Warto pamiętać o regularnych badaniach w zakresie medycyny pracy. Wszystkie niezbędne pracownikom badania w tym wydanie książeczki pracowniczej możemy uzyskać w zakładzie opieki zdrowotnej Jastrzębie-Zdrój https://www.medykan.com.pl/oferta/porad ... cyny-pracy. Ja chodzę tam regularnie i znam ten ośrodek dość dobrze i naprawdę mają bardzo dobre podejście do pacjenta. Badania można zrobić szybko i sprawnie bez czekania w kolejkach.
ODPOWIEDZ