Mesobotoks szkolenie

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Adelajda-72
Posty: 41
Rejestracja: 17 maja 2019, 13:11

Mesobotoks szkolenie

Post autor: Adelajda-72 »

Czy ktoś z Was brał udział w szkoleniu z mesobotoksu w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii? Zastanawiam się jak wygląda ten kurs w praktyce.
Awatar użytkownika
Barnaba_94
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2019, 19:07

Re: Mesobotoks szkolenie

Post autor: Barnaba_94 »

Podobno mają tam bardzo doświadczonych lekarzy i bardzo dobre podejście praktyczne.
Awatar użytkownika
sulima_82
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:15

Re: Mesobotoks szkolenie

Post autor: sulima_82 »

Byłam na tym szkoleniu i naprawdę wiele się nauczyłam. Dzięki teraz mam szerszą wiedzę z zakresu medycyny estetycznej - zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. 
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Mesobotoks szkolenie

Post autor: Weronika »

A skoro już o szkoleniach mowa, to czy słyszeliście kiedyś o takiej firmie szkoleniowej jak Kar Group? Ja widziałam ich ofertę ostatnio na stronie http://kar-group.elk.pl/ i wydała mi się ona bardzo atrakcyjna. Do wyboru jest tam bowiem aż kilkadziesiąt różnych kursów i szkoleń z najróżniejszych branż i kategorii.
Wicia

Re: Mesobotoks szkolenie

Post autor: Wicia »

Rozwijanie umiejętności prezentacyjnych jest krytycznym elementem dla każdego profesjonalisty. Aby dowiedzieć się więcej, warto odwiedzić https://4grow.pl/ gdzie oferowane są kompleksowe kursy poprawiające zdolności komunikacyjne w kontekście biznesowym.
ODPOWIEDZ